fbpx

Wielkopolska 4 Liga. Z kim zagra podczas zimowych przygotowań lider LKS Gołuchów

Zawodnicy lidera wielkopolskiej 4 Ligi, LKS-u Gołuchów podczas przygotowań do wiosennej rundy mają w planach również spotkania sparingowe.

Wynik uzyskane jesienią przerosły najśmielsze oczekiwania zarówno kibiców jak i włodarzy klubu. Po 17 rozegranych kolejkach podopieczni Macieja Dolaty są liderem tabeli z dorobkiem 38 punktów. Gołuchowianie zwyciężyli w 12 meczach, dwa razy uzyskali remis i trzykrotnie schodzili z boiska pokonani. Zespół strzelił 37 goli, z czego aż 20 najlepszy strzelec LKS-u, Krystian Benuszak. Rywale zdołali umieścić piłkę w siatce gołuchowian 18 razy. Na uwagę zasługuje fakt, że zespół lidera jest niepokonany na własnym boisku. Grając u siebie LKS odniósł 7 zwycięstw i zanotował 2 remisy.

Przed liderem ciężka walka na wiosnę o utrzymanie pozycji. Ścisk w czołowce tabeli jest niesamowity, miejsca od 1 do 5, dzieli różnica zaledwie dwóch „oczek”.

Podczas zimowych przygotowań LKS Gołuchów rozegra kilka spotkań sparingowych, których wstępny plan zamieszczam poniżej.

11.o1 Jarota Jarocin

18.01 godz.10.00 Górnik Konin

24.01 godz.19.00 GKS Sompolno

01.02 godz.10.00 Piast Czekanów

08.02 SKP Słupca

14.02 godz.19.00 Victoria Skarszew

22.02 Centra Ostrów Wielkopolski

07.03 wolny termin

29 lutego LKS Gołuchów rozegra mecz w ramach Pucharu Polski z Sokołem Kleczew.

 

Źródło: LKS Gołuchów, własne

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.