Wojtek63 i jego statystyki. Tym razem o klubach z Wodzisławia Śląskiego

W poniższym materiale Wojtek63, statystyk współpracujący z GF, zajął się „cyferkami” Odry oraz… Odry Centrum Wodzisław Śląski.

Odra Centrum Wodzisław Śląski po niespełna 4 sezonach w IV lidze wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej 2020/21. Po szesnastu rozegranych meczach zajmowała 12. miejsce na 17 zespołów, z bilansem 6-0-10, br. 29-43. Pozycja raczej bezpieczna.

Gdzie jest więc pies pogrzebany ?

A tu jest pogrzebany, że w Wodzisławiu Śląskim będzie jeden klub o nazwie Odra. Sprawiła to fuzja Odry Wodzisław Śląski i Odry Centrum Wodzisław Śląski.  

Odra Wodzisław jest obecnie liderem grupy Śląsk II z bilansem 17 meczów, 42 pkt. (14-0-3), br. 52-16.

Po wyżej wspomnianej fuzji Odra Wodzisław Śląski będzie prowadzić rozgrywki seniorskie, natomiast Odra Centrum będzie miała pod opieką rozgrywki juniorskie. 

Tym samym  Odra Centrum Wodzisław Śląski skończyła już swoje granie z bilansem z automatu, czyli 32 mecze, 18 pkt. (6-0-26), br. 29-91.

Mecze rundy jesiennej uznane. Mecze rundy wiosennej zakwalifikowane jako walkowery dla przeciwników.

Trzy plusy  tej zmiany organizacyjnej:

  1. Jeden klub w Wodzisławiu.
  2. Klub 100 – (bramki stracone) nie ,,dotknie’’ Wodzisławia, bo Centrum już nijak nie osiągnie pułapu 100-u straconych bramek.  
  3. Odra Wodzisław ma ciągle szanse na strzelenie 100 bramek w sezonie.

Autor tekstu: Wojtek63

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.