Wola Wola-Chojnata zgasiła Błysk

Zespół Woli Wola-Chojnata, objęty patronatem medialnym przez Galaktycznym Futbol, pokonał w meczu A-klasy Piotrków Trybunalski I, Błysk Aleksandrów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:3.

Drużyna Woli przed tym spotkaniem miała zaledwie dwa „oczka” przewagi nad Błyskiem. Gospodarze przystąpili do meczu z wielką wolą zwycięstwa i plan jakim było zdobycie kompletu punktów został zrealizowany.

Wynik mógłby być znacznie wyższy, jednak nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji… Pomimo to możemy być zadowoleni z naszej gry, co daje dobry prognostyk przed kolejnym meczem, w którym zmierzymy się z wiceliderem z Inowłodza – czytamy na klubowym fanpage’u.

Wola po zwyciestwie nad Błyskiem Aleksandrów zajmuje 9. miejsce w tabeli pierwszej grupy A-klasy Piotrków Trybunalski z dorobkiem 15 punktów. Drużyna w obecnym sezonie gra bezkompromisowo, nie zanotowała jeszcze żadnego remisu. W trzynastu do tej pory rozegranych spotkaniach zawodnicy Woli pięciokrotnie wygrywali i osiem razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy 32-42.

Wola Wola-Chojnata – Błysk Aleksandrów 5:3

Bramki Wola: Augustowski, Bujak, Kostrzewa, Kamiński, Kociszewski

Może być zdjęciem przedstawiającym trawa i tekst „LKS Wola LINEUP11 LINEUP11 Bujak D. 16 Kociszewski M. Augustwoski A. Górski P. 10 Kostrzewa M. 80 MirgosP. 88 MajorŁ. LechańskiE. Chrzanowski D. 14 6 Kamiński Kawęczyński M. 69 LINEUP11”

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.