Kolejne zwycięstwo Startu Szczawin. Efektowny początek rundy wiosennej (WIDEO)

Start Szczawin, objęty patronatem medialnym przez Galaktyczny Futbol, odniósł kolejne zwycięstwo. Tym razem zapunktował na wyjeździe, pokonując 2:0 GKS Byszew.

Goście ze Szczawina zaatakowali już od początku spotkania. Jak podkreśla w swojej relacji Adrian Bartczak, zespół Startu podszeł do meczu bardzo zmotywowany i od pierwszej minuty starał się narzucić rywalom swój styl gry.

Zawodnicy Startu mieli do przerwy kilka sytuacji do strzelenia goli. Dwie z nich wykorzystali i po trafieniach Mariusza Cucha i Adama Czaplińskiego, „Galaktyczni” ze Szczawina do szatni schodzili przy bardzo korzystnym dla siebie wyniku.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, ludzie grający w futbol amerykański, piłka i trawa

W drugiej połowie, Mariusz strzelił w słupek. W końcówce swoje okazje z kontry mieli rywale ale wynik nie uległ zmianie. Warto również wspomnieć i pochwalić za bardzo dobry występ naszego bramkarza Miłosza Teklińskiego oraz grę całej obrony! Warto wspomnieć , że zrobiliśmy znów komplet zmian! W odstępie dwóch dni dwa mecze wygrane w dobrym stylu i szeroka kadra! – mówi Adrian Bartczak.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, gra w futbol amerykański, trawa i tekst „CZAPLINSKI 8 SZCZECIŃSKI 17 START SZCZAWIN GKS BYSZEW 5”

GKS Byszew – Start Szczawin 0:2 (0:2)

Bramki: Czapliński, Cuch

***

Zespół ze Szczawina bardzo efektownie rozpoczął rundę wiosenną rozgrywek B-klasy Łódź II. Dwa mecz, komplet punktów, siedem zdobytych bramek, tylko jedna stracona – to dobry prognostyk przed dalszą częścią sezonu. Aktualnie Start zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów.

W kolejnym spotkaniu, już 8 maja, Start Szczawin zmierzy się z Krośniewianką Krośniewice, która jest wiceliderem tabeli.

Start Szczawin współpracuje z portalem Galaktyczny Futbol i jest objęty patronatem medialnym. Zapraszam do odwiedzenia mediów społecznościowych klubu (link TUTAJ) oraz zasubskrybowania kanału na YouTube (link TUTAJ)