fbpx

Wrocław B-klasa grupa 5. Czarni Chrząstawa mistrzem rundy jesiennej

Czarni Chrząstawa zdobyli komplet punktów w ostatnim meczu rundy jesiennej. Zwycięstwo z LZS-em Ścinawa Polska 3:0, było dwunastym spotkaniem z kompletem punktów w tym sezonie. 

Drużyna z Chrząstawy efektownym zwycięstwem na wyjeździe z LZS-em Ścinawa Polska zakończyła jesienne rozgrywki. Supremacja  Czarnych w tym spotkaniu, jak również podczas całej rundy, nie podlegała dyskusji. Zespół lidera pewnie zainkasował trzy punkty i ze spokojem poczeka na wiosenne zmagania w fotelu lidera.

Czarni Chrząstawa zdobyli 36 punktów, odnosząc 12 zwycięstw i notując jedną porażkę. Przewaga nad drugim w tabeli zespołem MKP Wratislavia II wynosi 6 punktów. Trzecie miejsce zajmuje Polonia Miłoszyce z identyczną stratą do lidera jak MKP. Drużynę z Miłoszyc czeka jeszcze zaległe spotkanie.

 

LZS Ścinawa Polska – Czarni Chrząstawa 0:3 (0:2)

Bramki: Kunysz 26′, sam. 30′, Dziadyk 58′.

Skład Czarnych: Wojdałowicz – Czarnecki, Jankowski, Konica, Lubelczyk ( 75′ Nawrot), Dziadyk (80min Dereń), Dąbrowski (kapitan), Kunysz, Domaszewicz (70′ Pańko), Dorczak, Frączyk ( 75′ Świrad)

Trener zespołu: Stanisław Szlichciński

Tabela https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi,32198.html?round=13#

Zachęcam do odwiedzania mediów społecznościowych Czarnych Chrząstawa.

https://www.facebook.com/LZS-Czarni-Chrz%C4%85stawa-1577851952487735/

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.