Wyjaśniła się przyszłość Jakuba Kiwiora

W ostatnim czasie wiele spekuluje się o przyszłości Jakuba Kiwiora. Piłkarz Arsenalu budzi zainteresowanie czołowych włoskich klubów. Głos na temat reprezentanta Polski zabrał jego agent, Paweł Zimończyk.

Po 15. kolejkach Arsenal prowadzi w tabeli Premier League i ma pięć punktów przewagi nad Liverpoolem. Kanonierzy awansowali do 1/8 finału Ligi Mistrzów, a w styczniu rozpoczną walkę w FA Cup. Trener Mikel Arteta potrzebuje szerokiej kadry i nie wyraża zgody na transfer Jakuba Kiwiora. 

Ostatnio dużo mówiło się o tym, że pozyskaniem obrońcy mocno zainteresowany jest AC Milan. Agent piłkarza Paweł Zimończyk przebywał nawet w Mediolanie i oglądał z wysokości trybun mecz gospodarzy z Borussią Dortmund. Do transferu Kiwiora w najbliższym czasie niemal na pewno nie dojdzie.

– Kuba jest piłkarzem Arsenalu, ma ważny kontrakt i według wszystkich naszych informacji, jest „zawodnikiem na lata”. Na 99 procent zostaje w Londynie. Mamy konkretne zapytania o Kubę z wielu klubów, ale o wszystkim decyduje Arsenal i stanowisko jest jasne. Kuba zostaje w Arsenalu – powiedział Zimończyk w rozmowie z TVP Sport.

– Jeżeli jest się w jednym z najlepszych klubów świata, to trzeba walczyć o swoje. Kuba dostaje coraz więcej minut. Będąc w jego wieku, po tak dużym transferze i przeskoku pod każdym względem wszystko i tak wygląda w porządku. Kuba jest ambitnym zawodnikiem, chce grać coraz więcej i wszyscy mamy nadzieje, że w najbliższym czasie tak się właśnie stanie – dodał agent zawodnika.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.