Wyjazdowa porażka LZS-u Krężnica Jara na inaugurację sezonu

O porażki rozpoczęli sezon zawodnicy LZS-u Krężnica Jara. W meczu pierwszej kolejki trzeciej grupy lubelskiej B-klasy ulegli na wyjeździe 2:4 zespołowi GKS-u Niedźwiada.

Relację ze spotkania przesłał Paweł Szalast (LZS Kręznica Jara).

W pierwszej połowie spotkania nie padła żadna bramka i nie było nawet wielu okazji by to zmienić a te nieliczne wypracowała nasza drużyna. Najbliżej tego by otworzyć wynik był w 34′ Michał Kaleniec, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Niedźwiady, ale strzelił prosto w niego. Dobrą okazję miał też Kacper Kurek, jednak i jego strzał bramkarz gospodarzy obronił.

Na prowadzenie Niedźwiada wyszła w 51′. Zbędny faul na naszej połowie i po wrzutce z rzutu wolnego Łukasz Domański zdobył gola na 1:0. W 61′ po strzale Adriana Rożki było już 2:0 a w 70′ ten sam zawodnik podwyższa na 3:0. Ledwie moment po trzecim golu dla Niedźwiady zmniejszamy rozmiary jej prowadzenia. Bardzo efektownym strzałem w okienko popisuje się Radosław Rusinek.

Niestety w 84′ Domański strzałem sprzed pola karnego daje miejscowym czwartą bramkę i rozstrzyga losy meczu. A już w doliczonym czasie Michał Woźniak zmniejsza rozmiary naszej porażki na 2:4.

GKS Niedźwiada – LZS Krężnica Jara 4:2 (0:0)

4:2 – Michał Woźniak 90’+1

Skład LZS Krężnica Jara: Rafał Pietroń – Paweł Zdeb, Łukasz Kwiatkowski, Dominik Bielecki, Łukasz Śledzicki (60′ Adrian Pałka) – Radosław Rusinek, Adam Kępowicz (60′ Michał Woźniak), Jan Miernowski (73′ Kacper Pelczarski), Grzegorz Stępniowski (77′ Aleksander Gustaw) – Michał Kaleniec, Kacper Kurek (57′ Kamil Dąbrowski)

******

W następnej serii spotkań zespół z Krężnicy Jarej na własnym boisku podejmie Wodnika Uścimów. Mecz zaplanowano na 30 sierpnia, początek o godzinie 11.