Wykluczony z rozgrywek lider wrocławskiej B-klasy Dąb Pruszowice, rozegra dziś mecz ligowy

Wiele komentarzy wywołała decyzja Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej o wykluczeniu Dębu Pruszowice z rozgrywek B-klasy. Dziś, czytelnicy GF pytają dlaczego zespół z Pruszowic rozegra dziś ligowy mecz. Więcej światła na sprawę rzuca prezes DZPN Andrzej Padewski w rozmowie z portalem Weszło.

Dąb Pruszowice został ukarany wykluczeniem z rozgrywek czwartej grupy wrocławskiej B-klasy. Więcj TUTAJ.

Lider ligowej tabeli złożył jednak odwołanie, które rozpatrzy Komisja Odwoławcza DZPN. Do czasu podjęcia ostatecznej decyzji, lider czwartej grupy wrocławskiej B-klasy, może rozgrywać ligowe mecze. A dokładniej jeden, gdyż dziś w spotkaniu ostatniej kolejki Dąb zmierzy się z GKS-em Kątna.

Andrzej Padewski, prezes DZPN w rozmowie z portalem Weszło, wyjaśnił dokładniej o „co kaman” w tej całej historii z Dębem. Zapytany co konkretnie oznacza dla Dębu Pruszowice wykluczenie z rozgrywek, odpowiedział:

Na dzisiaj nic, wykonanie orzeczenia wstrzymuje odwołanie. Komisja Odwoławcza zbierze dokumentację i albo podtrzyma decyzję, albo zmieni to orzeczenie. Na dziś są pełnoprawnym członkiem związku i mają prawo gry. Jeśli Komisja podtrzyma orzeczenia, to stracą status uczestnika rozgrywek. Będą mogli rozpocząć od najniższej klasy rozgrywkowej.

Źródło: własne, Weszło.

***

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.