Lider pierwszej grupy łódzkiej B-klasy z kompletem punktów. LKS Rosanów rządzi w lidze

LKS Rosanów zakończył rundę jesienną na pozycji lidera pierwszej grupy łódzkiej B-klasy. Drużyna odniosła komplet zwycięstw w 13 spotkaniach.

LKS Rosanów już od początku sezonu „ustawił” ligę. Trzy pierwsze kolejki to bardzo wysokie zwycięstwa 6:1 z rezerwami Kolejarza Łódź, 15:1 z Wichrem Gmina Nowosolna oraz 6:0 w meczu przeciwko drużynie Milanu SC II Łódź.

Po tych zwycięstwach ligowi rywale otrzymali jasny przekaz, że zespół z Rosanowa zamierza dominować w rozgrywkach. Tak też się stało. LKS nie pozostawił złudzeń żadnemu z przeciwników z łódzkiej B-klasy (grupa I) i w cuglach zwyciężył rundę jesienną. Przerwę zimową gracze z Rosanowa spędzą w fotelu lidera, a podczas rundy rewanżowej z pewnością nie zwolnią tempa i będą dążyć do zapewnienia sobie jak najszybciej awansu.

Przez te kilka miesięcy nasza drużyna robiła wszystko by się zjednoczyć i pokazać coś na boisku. Każdy mecz pokazywał nasze mocne, ale i również słabe strony. Jednak za każdym razem wszyscy mogli liczyć na resztę zespołu.
Dzisiaj miał miejsce ostatni oraz najważniejszy mecz w rundzie. Przeciwnik od pierwszej minuty pokazywał, że nie odda nam tak łatwo punktów. I udało im się zdobyć gola. Przez resztę spotkania zawodnicy walczyli z przeciwnościami losu, chcąc pokazać, że nie bez powodu są liderem tabeli. Los oraz chęć zwycięstwa pozwoliły nam na zdobyciu bramki wyrównującej 2 minuty przez czasem podstawowym. A chwilę przed końcem całego meczu nasz kapitan zdobył gola z rzutu karnego, ktory dał nam 13 z kolei zwycięstwo. To pokazuje, że nie wolno odpuszczać do samego końca. Brawo drużyn
a – czytamy na facebookowym profilu LKS-u Rosanów.

W sobotnim meczu, który był określany jako hit kolejki, LKS pokonał wicelidera rozgrywek, zespół Orła Łódź (2:1). Tym zwycięstwem przypięczętował fantastyczną rundę jesienną. Spotkanie miało dramatyczny przebieg. Lider z Rosanowa jeszcze na dwie minuty przed końcem przegrywał 0:1. Jednak LKS grał do końca i gole strzelone przez Michała Michalaka i Rafała Pawłowskiego, dały zespołowi z Rosanowa upragnione trzy punkty. Przewaga nad Orłem Łódź wynosi już 13 „oczek”.

LKS Rosanów kończy rundę z dorobkiem 39. punktów i fantastycznym bilansem bramkowym 81:10. Jako ciekawostkę można dodać, że zawodnicy lidera upodobali sobie wynik 7:1. Taki rezultat padł aż w trzech spotkaniach LKS-u. Również trzykrotnie gracze z Rosanowa zaaplikowali swoim przeciwnikom dwucyfrową liczbę goli. Piętnaście w meczu z Wichrem Gmina Nowosolna (15:1) oraz dwa razy po 10 w spotkaniach przeciwko Nowosolnej II Łódź (10:0) i Sokołowi Lutomiersk (10:0).

***

Bramki LKS- Rosanów z meczu przeciwko zespołowi Orła Łódź możecie zobaczyć klikając w linki poniżej.

***

Komplet wyników zespołu LKS Rosanów w rundzie jesiennej rozgrywek B-klasy Łódź I:

(d) Orzeł Łódź 2:1

Galaktyczny Futbol gratuluje LKS-owi Rosanów fantastycznej postawy w rundzie jesiennej i życzy podtrzymania serii zwycięstw do końca sezonu.