Zestaw meczów trzeciej kolejki „Galaktycznego Typera Niższych Lig”

Przedstawiam zestaw spotkań kolejnej rundy „Galaktycznego Typera Niższych Lig”. Ze względu na obecną sytuację znalazły się w nim mecze III ligi.

Zasady Galaktycznego Typera Niższych Lig:

 1. Typujemy dokładny wynik w prywatnej wiadomości do portalu lub w komentarzach pod postem na facebookowym profilu Galaktycznego Futbolu. Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę.
 2. Zestaw do typowania będzie zawierał w każdej kolejce po 10 meczów z rozgrywek od IV ligi do C-klasy, wybranych subiektywnie przez portal.
 3. Zasady punktacji :

3 punkty za trafiony wynik. np. typujesz 3:1, a wynik meczu jest taki sam 3:1.

1 punkt za wytypowanie prawidłowego rozstrzygnięcia (1, X, 2)

Bonus 5 punktów za I miejsce w każdej kolejce typowania. W przypadku większej liczby osób z taką samą ilością punktów o przyznaniu bonusu zadecyduje liczba wytypowanych meczów z dokładnym wynikiem. Gdy również ilość typów z dokładnym wynikiem będzie identyczna, wtedy bonus otrzymuje gracz znajdujący się na wyższej pozycji w klasyfikacji generalnej typera.

Zestaw meczów II kolejki (20/21 marca) Galaktycznego Typera Niższych Lig

 1. Polonia Warszawa – Unia Skierniewice
 2. GKS Wikielec – Ursus Warszawa
 3. Nielba Wągrowiec – Sokół Kleczew
 4. Polonia Środa Wielkopolska – Pomorzanin Toruń
 5. KP Starogard Gdański – Pogoń II Szczecin
 6. Foto-Higiena Gać – ROW 1946 Rybnik
 7. Ślęza Wrocław – LKS Goczałkowice Zdrój
 8. Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ
 9. KS Wiązownica – Lewart Lubartów
 10. Wisła Sandomierz – Siarka Tarnobrzeg

Typujemy do soboty 20 marca do godziny 10:00 w prywatnej wiadomości (messenger) do portalu (preferowane), w komentarzach pod postem na facebookowym profilu Galaktycznego Futbolu oraz na Twitterze.

Sponsorami i fundatorami nagród w naszej zabawie są firmy grafika-sportowa.plRED BOX Herby w 3D oraz portal Laga do przodu

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.