84 drużyny w Polsce utrzymują status niepokonanych w rozgrywkach A-klasy w sezonie 2020/2021.
Lista drużyn bez porażki w rozgrywkach A-klasy w sezonie 2020/2021. Stan na 21 października
Dolnośląski ZPN
Jelenia Góra I: Victoria Jelenia Góra (11-0)
Jelenia Góra III: Chrobry Nowogrodziec (11-0), Górnik Węgliniec (11-0)
Legnica I: Dragon Jaczów (9-1)
Legnica II: Błękitni Koskowice (10-0)
Legnica III: Górnik II Złotoryja (9-1), Czarni Rokitki (10-0)
Wałbrzych I: Górnik Wałbrzych (10-0)
Wałbrzych II: Darbor Bolesławice (8-2)
Wałbrzych III: Pogoń Duszniki Zdrój (8-2), Polonia Bystrzyca Kłodzka (7-3), Śnieżnik Domaszków (6-4)
Wrocław I: Polonia Bielany Wrocławskie (10-0)
Wrocław II: LZS Brzeźno (9-0), Błysk Kuźniczysko (9-0), Dolpasz Skokowa (7-0)
Wrocław IV: Polonia Jaszowice (7-3), KP Ludów Śląski (8-1)
Kujawsko-Pomorski ZPN
Bydgoszcz I: LKS Dąbrowa Chełmińska (8-1)
Bydgoszcz II: Noteć Inowrocław (7-1)
Lubelski ZPN
Biała Podlaska I: SPGLMP Rogoźnica (8-1)
Chełm: GKS Pławanice/Kamień (7-1)
Lublin II: KS Cisowianka Drzewce (11-0)
Zamość: Włókniarz Frampol (7-3)
Lubuski ZPN
Gorzów Wielkopolski II: SKP Słubice (6-4)
Gorzów Wielkopolski III: GKS Bledzew (9-1)
Zielona Góra I: Błękitni Ołobok (10-0)
Zielona Góra II: Start Płoty (6-4)
Zielona Góra IV: Czarni Jelenin (9-1), Moczynianka Moczyń (8-2)
Łódzki ZPN
Łódź I: ŁKS III Łódź (7-1)
Łódź II: Włókniarz Zgierz (8-0)
Piotrków Trybunalski I: LKS Radzice (8-1)
Piotrków Trybunalski II: Concordia Piotrków Trybunalski (8-0)
Sieradz II: Zawisza Pajęczno (7-3)
Skierniewice: Olimpia Niedźwiada (7-2)
Małopolski ZPN
Chrzanów: Start Kamień (9-0)
Kraków II: Świt Krzeszowice (10-2)
Nowy Sącz: Victoria Witowice Dolne (8-3)
Olkusz: Promień Przeginia (11-1)
Oświęcim: Górnik Brzeszcze (9-1), Strumień Polanka Wielka (7-2)
Tarnów I: Ceramika Muchówka (9-0)
Tarnów II: Korona Niedzieliska (11-1)
Wadowice: Skawa Wadowice (11-1)
Mazowiecki ZPN
Radom I: Gracja Tczów (12-0)
Radom II: LKS Potworów (8-4)
Siedlce: Kosovia Kosów Lacki (9-2)
Warszawa I: KTS Weszło Warszawa (9-1)
Warszawa III: MKS Polonia Warszawa (9-1)
Warszawa IV: LKS II Chlebnia (9-1)
Opolski ZPN
Opole II: Zieloni Ligota Tułowicka (7-4)
Opole III: Orzeł Reńska Wieś (9-1)
Opole VI: Odrzanka Dziergowice (7-3)
Podkarpacki ZPN
Krosno III: Zamczysko Mrukowa (11-0)
Lubaczów: Start Lisie Jamy (10-0)
Rzeszów I: Plantator Nienadówka (10-3), Wisłok Strzyżów (10-2)
Podlaski ZPN
Grupa II: GKS Stawiski (7-0)
Pomorski ZPN
Gdańsk IV: Wisła Korzeniewo (10-1)
Słupsk II: Brda Przechlewo (10-0), Dolina Gałąźnia Wielka (10-0)
Śląski ZPN
Bielsko-Biała: GLKS Wilkowice (8-1), Zapora Wapienica (3-6)
Częstochowa I: Victoria Częstochowa (11-0)
Lubliniec: Orzeł Babienica/Psary (9-0)
Racibórz: LKS Raszczyce (9-0), Naprzód Czyżowice (8-2)
Skoczów I: CKS Piast Cieszyn (8-2)
Skoczów II: Błyskawica Kończyce Wielkie (9-1)
Sosnowiec: CKS Czeladź (9-0), Czarni Sosnowiec (8-2)
Zabrze: Start Sierakowice (9-1)
Żywiec: LKS Leśna (9-0)
Świętokrzyski ZPN
Kielce I: Radiators Stąporków (8-4)
Sandomierz: GKS Górno (9-1)
Warmińsko-Mazurski ZPN
Grupa III: Granica Bezledy (4-5)
Grupa IV: Czarni Rudzienice (10-1)
Wielkopolski ZPN
Grupa IV: LKS Ślesin (8-2)
Grupa VII: Dąbroczanka Pępowo (7-2)
Zachodniopomorski ZPN
Grupa II: Masovia Maszewo (5-3)
Grupa IV: KP Przecław (5-4)
Grupa VI: Czarni Lubanowo (8-1)
Grupa IX: Grot Bonin (8-0)
*W nawiasie liczba zwycięstw i remisów
*****
Przeczytaj także: