A-klasa Bydgoszcz I. Ranking popularności klubów

Kolejny odcinek z cyklu „Ranking popularności klubów”. Zgodnie z obietnicą sprawdzam następne ligi w województwie kujawsko-pomorskim. Dziś A-klasa grupa Bydgoszcz I. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta. W szczególności zajmuję się ligami, w których występują kluby „zaprzyjaźnione” z portalem.

W odpowiedzi na prośbę kibiców z województwa kujawsko-pomorskiego kilka odcinków cyklu poświęcę klubom z tego regionu. Była już klasa okręgowa, czas na niższy szczebel rozgrywek. Dziś A-klasa grupa Bydgoszcz I.

Na czternaście zespołów występujących w tej lidze, zaledwie cztery posiadają portale na facebooku z liczbą fanów mniejszą niż tysiąc. Osiągnięcie spore zważywszy, że mówimy o klubach A-klasowych.

Ranking zdecydowanie wygrał lider rozgrywek tej grupy, czyli Victoria Koronowo z liczbą „lajków”1959. Pierwsze miejsce w tabeli, najwięcej fanów na facebooku. Brawo!

Druga lokata przypadła klubówi, który po rundzie jesiennej znajduje się na 11. miejscu. Grom Więcbork, bo o nim mowa, może pochwalić się aż 1767 fanami swojego „facebookowego” profilu.

Podium zestawienia uzupełnia Gwiazda Bydgoszcz. Ósmy zespół w tabeli, w rankingu uplasował się na trzecim miejscu. Fanpage Gwiazdy polubiło 1569 sympatyków.

Dodam, że niezwykle popularny ostatnio z powodu dokonywanych transferów, Start Warlubie zajął miejsce tuż za „pudłem”. Czwartą lokatę dały 1243 polubienia profilu.

Ranking popularności klubów pod względem ilości polubień profilu na facebooku. A-klasa grupa Bydgoszcz I. Stan na dzień 23.02.2020.

[ninja_tables id=”2418″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.