fbpx

B-klasa Płock. Porażka GKS Jedność Gozdowo w wyjazdowym sparingu

GKS Jedność Gozdowo uległ 4:6 w wyjazdowym sparingu z Wkrą Cieksyn, występującej w B-klasie Ciechanów.

GKS Jedność Gozdowo przegrał na wyjeździe z przedostatnim zespołem tabeli B-klasy grupa Ciechanów. Wkra Cieksyn okazała się skuteczniejsza i spotkanie zakończyło się wynikiem 6:4 dla gospodarzy.

Przegraliśmy 4:6 występując w bardzo mocno okrojonym składzie. Cieszy mnie fakt, że zawodnicy, którzy zagrali w w tym spotkaniu podeszli do niego z pełnym zaangażowaniem. Kolokwialnie mówiąc – mecz wybiegany. Wyciągniemy oczywiście wnioski z tej porażki i jedziemy dalej – powiedział Galaktycznemu prezes Jedności, Patryk Baczewski.

Kolejny sparing zespół Jedności rozegra za tydzień w Ciechanowie. Przeciwnikiem będzie GKS Opia Opinogóra.

 

Wkra Cieksyn – GKS Jedność Gozdowo 6:4

Zawodnicy Jedności, którzy wystąpili w meczu: Zimnawoda Tomasz, Świtalski Krystian, Świtalski Damian, Bartnikowski Damian, Bartnikowski Daniel, Kwiatkowski Michał, Ludwicki Michał, Korzeniewski Kamil, Szczurowski Patryk, Remplewicz Sebastian, Smoliński Kamil, Filant Paweł, Karolkowski Mateusz

Bramki Jedność: Kamil Smoliński (2), Michał Ludwicki, Sebastian Remplewicz

Bramki Wkra: Michał Śmigasiewicz (2), Mariusz Konisiewicz(2), Piotr Burzyński, Damian Koźniewski,

Fot. https://www.facebook.com/Wkra-Cieksyn-396868281125589/

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.