A-klasa Lubliniec. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” sprawdziłem facebookowe profile zespołów występujących w lublinieckiej A-klasie. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta oraz rezerw występujących w omawianej lidze.

Większość facebookowych profili klubów występujacych w lublinieckiej A-klasie, wydaje się uśpiona podczas trwającej kwarantanny. Niewiele się dzieje, więc i administratorzy stron „odpuścili”. Zawsze jest jednak coś do opisania, fakty z historii klubu, ciekawe nagrania czy zdjęcia. Ale to już pozostawiam w kwestii prowadzących wspomniane profile.

Liczby polubień poszczególnych fanpage’y może nie robią wrażenia, ale trzeba wziać poprawkę na poziom rozgrywek. Zaledwie jeden klub może pochwalić się ponad dwoma tysiącami lajków. Pozostała trzynastka nie przekroczyła granicy tysiąca polubień.

Miejsce trzecie w rannkingu zajął Płomień Przystajń. Profil tego klubu „lubi’ 858 sympatyków.

Druga lokata przypadła Orłowi Pawonków, którego fanpage polubiło 921 fanów.

Zdecydowanym zwycięzcą okazała się Sparta Lubliniec, która w ligowej tabeli jest wiceliderem, ale w rankingu popularności nie ma sobie równych. 2025 polubień profilu, to jak na A-klasę fantastyczny wynik. Brawo.

 

Ranking popularności klubów występujących w lublinieckiej A-klasie pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 25.03.2020.

[ninja_tables id=”3057″]

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “A-klasa Lubliniec. Ranking popularności klubów”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.