Zbigniew Boniek: PZPN ma plan obejmujący wszystkie rozgrywki w Polsce. Zakładamy, że obecny sezon będzie trudno dokończyć

Zbigniew Boniek w rozmowie z portalem Sportowe Fakty zabrał głos na temat planów PZPN na najbliższe dni.

Rozgrywki w polskich ligach zostały odwołane do 26 kwietnia w związku z pandemią koronawirusa. Kluby, nie tylko z najwyższych szczebli rozgrywkowych, zastanawiają się cały czas nad możliwościami dogrania ligi do końca.  Zbigniew Boniek bardzo sceptycznie odnosi się do pomysłu do róznego rodzaju pomysłów. Prezes PZPN twierdzi, że wkrótce zostanie przestawiony plan związany z zawieszeniem wszystkich lig.

– Plan jest przygotowany, cały czas go ulepszamy, w środę pracowaliśmy nad nim jeszcze kilka godzin. Myślę, że w okolicach najbliższego piątku lub poniedziałku przedstawimy go wszystkim. Obejmuje całą piłkarską polską piramidę, nie tylko sam wierzchołek. To plan, który odnosi się do sytuacji, w jakiej znajdujemy się na dziś. Zakładamy, że obecny sezon będzie trudno dokończyć – powiedział Boniek w rozmowie z serwisem Sportowe Fakty.

– Może w czerwcu udałoby się zagrać kilka meczów, dlatego być może pojawi się szansa na dokończenie przynajmniej Pucharu Polski. Trudno teraz to przewidzieć. W każdym razie nasz plan tyczy się przede wszystkim sezonu 2021/22 – dodał Boniek.

Źródło: Sportowe Fakty

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.