A-klasa podlaska grupa I. Ranking popularności klubów

Galaktyczny Futbol wciąż sprawdza popularność klubów w ligach, w których występują zespoły współpracujące z portalem. W dniu dzisiejszym opublikuję zestawienia wszystkich lig na Podlasiu. Na początek A-klasa grupa I. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniejszymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone na podstawie liczby polubień klubowego profilu na facebooku.

Otrzymałem wiele zapytań o to kiedy opublikuję rankingi podlaskich lig. Spełniając prośby działaczy i kibiców dziś sprawdziłem profile „facebookowe” wszystkich klubów występujących w rozgrywkach na Podlasiu. Rozpoczynam od pierwszej grupy A-klasy.

W rankingu nie wziąłem pod uwagę rezerw Tura Bielsk Podlaski i Cresovii Siemiatycze. Zespoły te ująłem w zestwieniach rozgrywek, w których występują pierwsze drużyny wspomnianych klubów.

Najwięcej polubień na facebooku zebrała Pogoń Łapy, zajmująca po rundzie jesiennej 4 miejsce w tabeli. 1275 „lajków”, to uważam dobry wynik jak na A-klasowy klub. Niewiele mniejszą ilością fanów może pochwalić się Żubr Drohiczyn (1246). Podium uzupełnia lider rozgrywek Bocian Boćki, którego profil „lubi” 1174 sympatyków.

Ranking popularności klubów pierwszej grupy podlaskiej A- klasy pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan z dnia 6 lutego 2020 roku.

[ninja_tables id=”2114″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.