Wielkopolska klasa okręgowa grupa IV. Ranking popularności klubów

Galaktyczny Futbol wciąż sprawdza popularność klubów w ligach, w których występują zespoły współpracujące z portalem. „Wrzucam” kolejny odcinek cyklu, a w nim zestawienie zespołów z czwartej grupy wielkopolskiej klasy okręgowej. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone na podstawie liczby polubień klubowego profilu na facebooku.

W czwartej grupie wielkopolskiej „okręgówki” występuje Spójnia Strykowo, klub „zaprzyjaźniony” z Galaktycznym portalem. Po rundzie jesiennej Spójnia zajmuje 14. miejsce, a w rankingu popularności z liczbą 1242 polubień, uplasowała się na siódmej lokacie. Zespoły ze ścisłej czołowki ligi czyli trzeci w tabeli NKS Niepruszewo, wicelider Błekitni Wronki oraz lider Sparta Szamotuły zajęły odpowiednio 13, 4 i 3 miejsce.

Druga lokata w rankingu przypadła klubowi Suchary Suchy Las z liczbą 3346 „lajków”. W rundzie jesiennej klub z Suchego Lasu uplasował się na 10. miejscu.

Niekwestionowanym zwycięzcą rankingu na najpopularniejszy klubowy profil okazała się Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski. Na facebooku klub jest lubiany aż przez 3934 fanów.

Nalezy dodać ze statystycznego obowiązku, że zaledwie cztery kluby występujące w tej lidze mają poniżej 1000 „lajków”.

Ranking popularności klubów czwartej grupy wielkopolskiej klasy okręgowej pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan z dnia 6 lutego 2020 roku.

[ninja_tables id=”2097″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.