A-klasa Toruń. Ranking popularności klubów

Kolejny odcinek z cyklu „Ranking popularności klubów”. W dalszym ciągu sprawdzam ligi w województwie kujawsko-pomorskim. Dziś A-klasa grupa Toruń. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta. W szczególności zajmuję się ligami, w których występują kluby „zaprzyjaźnione” z portalem.

W A-klasie toruńskiej, podobnie jak drugiej grupie A-klasy bydgoskiej, czołowe miejsca w rankingu zajęły zespoły z dolnej części tabeli. Pięć klubów może pochwalić się ponad tysiącem polubień swoich profili.

Bezapelacyjnym zwycięzcą okazała się Stal Grudziądz, co raczej nie jest niespodzianką. Zawodnicy Stali po rundzie jesiennej zajmują jednak ostatnie miejsce w tabeli. Przed nimi walka o utrzymanie.

Druga lokata w zestawieniu przypadła klubowi Pogrom Zbójno z liczbą „lajków” 1308. Dodam że zespół ze Zbójna zajmuje dziewiąte miejsce w ligowej tabeli.

Podium uzupełnia Drwęca Golub-Dobrzyń. Profil tego klubu „lubi” 1279 sympatyków.

Lider rozgrywek Victoria Czernikowo w zestawieniu uplasowała się na ósmej pozycji.

Ranking popularności klubów A-klasy grupa Toruń pod względem polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 25.02.2020

[ninja_tables id=”2444″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.