fbpx

B-klasa Płock. Huragan Bodzanów. Raport o sytuacji w klubie

Huragan Bodzanów pierwszy raz gości na łamach portalu Galaktyczny Futbol. Kapitan zespołu Michał Zachora, przedstawił aktualną sytuację w klubie.

Huragan Bodzanów po rundzie jesiennej zajmuje 6. miejsce w rozgrywkach płockiej B-klasy. Dorobek zespołu to 4 zwycięstwa, 3 remisy oraz dwie porażki.

Jeżeli chodzi o rundę jesienną, to nie była ona łatwa, ponieważ odeszło od nas przed startem ligi pięciu podstawowych zawodników i musieliśmy na szybko to jakoś skleić i się udało. Po rundzie jesiennej mamy na koncie 15 punktów ze stratą trzech „oczek” do miejsca dającego awans – mówi Galaktycznemu Michał Zachora.

Obecnie trenujemy dwa razy w tygodniu. W poniedziałki w hali, w piątki przeprowadzamy zajęcia biegowe. Z frekwencją jest różnie, jak to w B-klasie. Raz jest nas dwudziestu, na następnych zajęciach trzynastu. Zarzyło się również, że trenowaliśmy w sześciu – dodaje kapitan zespołu.

Mimo, nie zawsze, najlepszej frekwencji na zajęciach Huragan posiada aż 28 zawodników zgłoszonych do rozgrywek.

 

 

 

Huragan ma przed sobą kilka gier sparingowych, w których rywalami będą takie zespoły jak Astra Zduny, Wkra Radzanów, ULKS Ciółkowo, Stegny Wyszogród oraz Fenix Boczki. Więcej pod linkiem http://www.huragan.pl/ks/index.php/sparingi-wiosna-2020

Obecnie sztab szkoleniowy zespołu z Bodzanowa testuje czterech zawodników. Najbliższe dni przesądzą o ich przydatności do drużyny.

Już wkrótce więc informacji o Huraganie Bodzanów.

Zachęcam do odwiedzania mediów społecznościowych klubu: https://www.facebook.com/ks.huragan.bodzanow/

http://ks.huragan.pl

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “B-klasa Płock. Huragan Bodzanów. Raport o sytuacji w klubie”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.