A-klasa Wałbrzych I. Czarni Wałbrzych „postrzelali” w przedostatnim sparingu prze rundą wiosenną

Czarni Wałbrzych w meczu sparingowym pokonali 6:2 Zielonych Mokrzeszów.

Spotkanie odbyło się w Świebodzicach i było przedostatnią grą kontrolną Czarnych Wałbrzych przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Zespół z Wałbrzycha spotkał się z wiceliderem pierwszej grupy wałbrzyskiej B-klasy Zielonymi Mokrzeszów. Mecz zakończył się zwycięstwem Czarnych 6:2. Wydawać by się mogło, że wygrana przyszła lekko, łatwo i przyjemnie, ale jak informuje klub z Wałbrzycha, rywal postawił twarde warunki.

Był to cenny sprawdzian z wiceliderem B-klasy, który postawił nam ciężkie warunki, szczególnie w zakończonej prowadzeniem 2:0 wałbrzyszan pierwszej połowie. Po przerwie worek z bramkami się rozwiązał i wysokie zwycięstwo naszego zespołu stało się faktem. Za tydzień zmierzymy się na koniec przygotowań w Lutomii z Kłosem.

Czarni Wałbrzych – Zieloni Mokrzeszów 6:2 (2:0)

Bramki dla Czarnych: Kamil Szarek (2), Łukasz Misiak, Jakub Nowicki, Łukasz Fiszer oraz Patryk Konsewicz.

Skład Czarnych: B. Rudnicki, P. Rudnicki, Nowicki, Gołek, Chodacki, Sęk, Kasprzyk, Ziątek, Szarek, Misiak, Koszewski oraz Anuszkiewicz, Maciaszczyk, Szkudlarek, Kowal, Fiszer, Baszak, Konsewicz.