fbpx

B-klasa Kielce II. Strzelec Chroberz kontynuuje pasę wygranych sparingów

Strzelec Chroberz zwycięża w kolejnym meczu sparingowym. Tym razem pokonał wicelidera A-klasy Brzozę Brzezówka 1:0.

Strzelec Chroberz zmierzył się z Brzozą na boisku rywala. Zespół z Brzezówki zajmuje drugie miejsce w tabeli trzeciej grupy tarnowskiej A-klasy z dorobkiem 31 punktów. Sparing z występującym na wyższym szczeblu rozgrywek przeciwnikiem, był bardzo pożytecznym sprawdzianem dla zawodników Strzelca.

Zwycięstwo gości mogłoby być jeszcze wyższych rozmiarów, ale szwankowała skuteczność. Nie udało się wykorzystać nawet rzutu karnego. Jak informuje przedstawiciel klubu, zespół bardzo dobrze zaprezentował się w defensywie.

Do zespołu z Chrobrza powróciło dwóch zawodników, którzy borykali się z problemami zdrowotnymi.

Warte odnotowania są powroty; po 11 miesiącach na boisko, po kontuzji wrócił Michał Kukla. Przypomnijmy, że nasz napastnik grający w maju 2019 roku w holenderskiej lidze regionalnej doznał makabrycznej kontuzji nogi po bezpardonowym wejściu bramkarza. Również po bardzo dużych problemach związanych ze zdrowiem, wrócił do gry Michał Modrzewiecki. Nasz młody zawodnik przed tygodniem w meczu z grającą w okręgówce Wisłą Szczucin strzelił gola – informuje klub.

LKS Brzoza Brzezówka – Strzelec Chroberz 0:1 (0:0)

Bramka: Mateusz Modrzewiecki.
Asysta: Damian Musiał.

Strzelec: Wrzoskiewicz – Brzeziński, Lechowski, Krupa, J.Doroz – Mat. Modrzewiecki, Musiał, Grabowski, Kędra – Giereś, Godzic oraz Kukla, Mich. Modrzewiecki, Kamiński, Golik, Bednarski.

Fot. http://gksstrzelec.pl/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “B-klasa Kielce II. Strzelec Chroberz kontynuuje pasę wygranych sparingów”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.