A-klasa wielkopolska grupa IX. Ranking popularności klubów

Kolejny odcinek cyklu „Ranking popularności klubów”. Dziś A-klasa wielkopolska grupa IX. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta. W szczególności zajmuję się ligami, w których występują kluby „zaprzyjaźnione” z portalem.

Żaden klub z  dziewiątej grupy wielkopolskiej A-klasy nie gościł jeszcze na łamach GF. Natomiast kilka dni temu, jeden z kibiców przekazał mi informację, że zespoły występujące w tej lidze, mogą się pochwalić imponującą liczbą sympatyków na facebooku. Postanowiłem sprawdzić i rzeczywiście…Jak na A-klasę, media społecznościowe są „oblegane” przez fanów. Zaledwie trzy kluby mają poniżej 1000 polubień, a każdy profil czołowej trójki zestawienia „lubi”ponad 2 tysiące kibiców. Wielkie brawa dla klubów IX grupy A-klasy wielkopolskiej.

Trzecia lokata rankingu przypadła Lubońskiemu KS, który po rundzie jesiennej plasuje się na 10 miejscu w tabeli. Profil tego klubu posiada 2046 zwolenników.

Na miejscu drugim znalazł się WKS Owieczki. Mimo okupowania pozycji outsidera, kibice wiernie trwają przy swoim zespole. 2325 fanów na facebooku wspiera swoją drużynę.

Zwycięzcą rankingu popularności został Poznań FC. Klubowy fanpage posiada aż 2449 polubień. Ręce same składają się do oklasków.

Zgodnie z przyjęto regułą nie biorę pod uwagę rezerw.

Ranking popularności klubów IX grupy A-klasy wielkopolskiej na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Stan na dzień 21.02.2020.

[ninja_tables id=”2359″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.