fbpx

III liga grupa 3. Szkoleniowiec LZS Starowice Jakub Reil: Jeszcze dużo pracy przed nami, jeżeli chemy powalczyć w lidze

LZS Starowice zremisował 1:1 w spotkaniu sparingowym ze Skalnikiem Gracze. Szkoleniowiec trzecioligowca Jakub Reil jest zadowolony z coraz lepszej formy swojego zespołu.

Spotkanie drużyny ze Starowic ze Skalnikiem Gracze (IV liga opolska) posłużyło szkoleniowcowi do sprawdzenia kolejnych rozwiązań taktycznych. Sparing zakończył się wynikiem 1:1. Po meczu opiekun LZS-u Jakub Reil w rozmowie z portalem Galaktycznym, pokreślił, że gra zespołu z meczu na mecz wygląda lepiej.

– Zależało nam, żeby sparing rozegrać na boisku z naturalną powierzchnią, ponieważ już za tydzień rozegramy ćwierćfinał wojewódzkiego Pucharu Polski z Polonią Nysa. Musimy jak najszybciej przestawić się na grę na naturalnym boisku. Chodzi tu głównie o podejmowanie decyzji, tak aby wybierać jak najlepsze rozwiązania, bo w tym okresie boiska nie sprzyjają grze kombinacyjnej – powiedział trener.

– Z meczu na mecz nasza gra jest coraz lepsza, ale jeszcze dużo pracy przed nami, jeżeli chcemy powalczyć w 3 lidze – podkreślił Jakub Reil.

 

 

LZS Starowice – Skalnik Gracze 1:1

Bramka dla Starowic: Mendes

Skład LZS Starowice I Połowa: Testowany – Kumor, Cichocki, Sikorski, Pietrakowski – Wejerowski, Horański, Nowosielski, Mendes, Szydziak – Kuhar.

II Połowa: Majchrowski – Zawada, Sikorski, Cichocki, Pietrakowski – Dada, Szemis, Kobylnik, Testowany, Mendes – Rodrigues.

Kolejny mecz sparingowy podopieczni Jakuba Reila rozegrają w najbliższą sobotę, 22 lutego. Przeciwnikiem będzie Unia Bardo wystepująca we wschodniej grupie IV ligi dolnośląskiej.

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “III liga grupa 3. Szkoleniowiec LZS Starowice Jakub Reil: Jeszcze dużo pracy przed nami, jeżeli chemy powalczyć w lidze”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.