fbpx

B-klasa Kielce grupa 2. Wygrany sparing Strzelca Chroberz. Pięć goli Jakuba Sternaka

Zwycięstwem 6:3 zakończył się wyjazdowy sparing Strzelca Chroberz. Przeciwnikiem był Strażak Karsy występujący w A-klasie małopolskiej.

Strzelec Chroberz rozegrał drugi mecz kontrolny podczas przygotowań do rundy wiosennej. Drużyna Strzelca zmierzyła się na wyjeździe ze Strażakiem Karsy, przedstawicielem A-klasy małopolskiej. Goście zwyciężyli 6:3, a Jakub Sternak aż pięciokrotnie znalazł drogę do bramki rywali.

W niedzielnym meczu udało się zdecydowanie poprawić szwankujące elementy z meczu sprzed tygodnia. Solidna praca na treningach dała efekt i w Karsach oglądaliśmy już zupełnie inną drużynę i grę. Jeszcze nie wszyscy zawodnicy mogli się pojawić na sparingu, ale najważniejsze że w porównaniu z rundą jesienną skład nam się poszerzy, a nie zmniejszy – mówi przedstawiciel Strzelca Chroberz.

Strażak Karsy – Strzelec Chroberz 3:6
Bramki dla Strzelca: Jakub Sternak 5, Dawid Giereś.
Asysty: Mateusz Modrzewiecki 3, Adam Kędra, Mateusz Grabowski, Damian Musiał.

Strzelec: Wrzoskiewicz – Misztal, Krupa, Lechowski, Godzic – Mat. Modrzewiecki, Musiał, Grabowski, Kędra – Sternak, Giereś oraz Mich. Modrzewiecki, Kamiński.

 

 

 

 

Zdjęcia: http://gksstrzelec.pl/

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “B-klasa Kielce grupa 2. Wygrany sparing Strzelca Chroberz. Pięć goli Jakuba Sternaka”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.