B-klasa Płock. Ranking popularności klubów

Kolejny odcinek cyklu „Ranking popularności klubów”. Pod lupę wziąłem zespoły z płockiej B-klasy.Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta. W szczególności zajmuję się ligami, w których występują kluby „zaprzyjaźnione” z portalem.

W kilku najbliższych odcinkach cyklu „Ranking popularności klubów”, zajmę się ligami, w której występują zespoły od niedawna obecne na Galaktycznym Futbolu. Dziś B-klasa Płock, a w niej GKS Jedność Gozdowo. Z prezesem tego klubu miałem okazję rozmawiać kilka dni temu. Więcj pod linkiem https://tiny.pl/t6swk.

W rozgrywkach płockiej B-klasy bierze udział 10 klubów. Wśród nich aż trzy to zespoły rezerw, których zgodnie z przyjęto zasadą, nie biorę pod uwagę przy tworzeniu rankingu.

GKS Jedność Gozdowo w zestawieniu popularności znajduje się na 6 miejscu. Ilość fanów „lubiących” klubowy profil to 505. Myślę, że nie jest to liczba adekwatna do zainteresowania jakie budzi ten zespół. Czas na większą aktywność w mediach społecznościowych i pozyskanie większej liczby fanów. Takie działania deklarował prezes GKS-u Patryk Baczewski.

Muszę przyznać, że pierwsza trójka rankingu, a raczej liczba „lajków” klubowych profili, zrobiła na mnie imponujące wrażenie. Trzecia lokata przypadła Zjednoczonym Bulkowo z liczbą 1523 polubień. Lwówianka Lwówek może pochwalić się 1680 sympatykami na klubowym facebooku. W rankingu ustąpiła jedynie Huraganowi Bodzanów. Zwycięzcy swoją wygraną w zestawieniu zawdzięczają 1756 fanom, którzy „lubią” profil tego klubu.

Liczby polubień „facebookowych” profili tych trzech klubów, dałyby im wysokie pozycje w niejednym zestawieniu popularności nawet w klasie okręgowej. Tak trzymać i nie spoczywać na laurach.

Ranking popularności klubów B-klasy Płock pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 18.02.2020.

[ninja_tables id=”2303″]

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “B-klasa Płock. Ranking popularności klubów”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.