fbpx

B-klasa Wadowice I. LKS Leńcze gromi kolejnego rywala w meczu sparingowym (Wideo)

LKS Leńcze imponuje formą strzelecką w spotkaniach sparingowych. 

Podopieczni grającego szkoleniowca, którym jest  Sekou Camara, w dwóch ostatnich grach kontrolnych zaaplikowali rywalom trzynaście goli, tracąc zaledwie jednego. W ubiegłym tygodniu LKS pokonał 6:0 Victorię Półwieś, natomiast sobotnie spotkanie z Relaksem Wysoka zakończyło się zwycięstwem 7:1. Wicelider wadowickiej B-klasy wysyła jasne sygnały swoim ligowym rywalom, że podczas rundy wiosennej nie będzie „zlituj”.

Dzisiejszy mecz z Relaksem, specjalnie dla Galaktycznego, skomentował przedstawiciel LKS-u Leńcze.

Zaliczyliśmy kolejną wygraną w meczu kontrolnym. Tym razem spotkanie odbyło się w Woźnikach na naturalnym boisku, a naszym rywalem był występujący w B-klasie Relaks Wysoka. Mecz w początkowych fragmentach był dość wyrównany, ale z biegiem czasu to my zaczeliśmy przeważać i udokumentowalismy to zdobyciem dwóch bramek. Trafili Kolasa i zawodnik testowany.

Druga połowa to dość szybko zdobyty gol przez naszych rywali. Co prawda przy tej bramce był chyba spalony, ale jak to w sparingach, jeden sedzia nie był w stanie wszystkiego wyłapać. Po tym golu nasi rywale praktycznie przestali już grać, a my dołożyliśmy pięć kolejnych trafień.  Nasz zespół przeprowadził kilka, ciekawych kombinacyjnych akcji, padły ładne gole. Liga tuż tuż, a forma idzie w górę. Pracujemy dalej.

LKS Leńcze  – LKS Relaks Wysoka 7:1 (2:0)

Bramki dla LKS Leńcze: Kolasa (2), Testowany (2), Brózda, Gębala, Oleś

Skład LKS Leńcze: Majcherczyk – Płaczek, Gajewski, Testowany – Żak, St. Gębala, Sz. Gębala, T. Oleś, Kolasa, -Camara, Brózda. Wystąpili również: Chrzanowski, M’Bodj.

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.