fbpx

III liga grupa 4. NKP Podhale Nowy Targ przed rundą wiosenną. „Piłka jest nieprzewidywalna i przez to najpiękniejsza”

Ruszają rozgrywki rundy wiosennej III ligi w grupie 4. NKP Podhale Nowy Targ spotka się w sobotę 7 marca w wyjazdowym starciu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Drużyna Podhala po rundzie jesiennej zajmuje 10. miejsce w tabeli rozgrywek z dorobkiem 25 punktów. Podopieczni Marcina Zubka, który objął zespół „Szarotek” po odejściu Dariusza Mrózka, przystąpią do wiosennej rywalizacji z wielkimi nadziejami. Drużyna jest bardzo młoda, średnia wieku wynosi 22,8. Obecny trener wcześniej pełnił funkcję asystenta w sztabie szkoleniowym Dariusza Mrózka i z pewnością będzie kontynuował nakreślony plan na Podhale.

O nastroje w zespole „Szarotek” zapytałem kierownika zespołu, Arkadiusza Marczyka. Dodam, że jestem bardzo zadowolony, że Arek wraca do „współpracy” z Galaktycznym po przymusowej przerwie spowodowanej natłokiem obowiązków. Jak mi obiecał, Podhale znów będzie obecne na łamach portalu.

Kończymy okres przygotowawczy pod okiem trio trenerskiego Zubek-Kucek-Wójcik. Osobiście już nie mogę się doczekać ligi i emocji z nią związanych. Obserwując z boku treningi jestem pełen podziwu dla pracy wykonanej przez naszych piłkarzy i jestem przekonany że da to wymierny rezultat punktowy. Patrząc na tabelę uważam że mamy dobrą sytuację do zaatakowania czołówki tabeli. A pierwszy puzzel do tej układanki można położyć już dziś w meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Jesteśmy optymistami – podkreśla „Kiero”.

W tej rundzie chcemy więcej czasu dawać młodym zawodnikom z Akademii Piłkarskiej. To pora, by nareszcie odważnie wchodzili do pierwszego zespołu i w niedługiej przyszłości stanowili o jej sile. Mamy świadomość, że wynik z poprzedniego sezonu będzie trudny do powtórzenia, ale piłka jest nieprzewidywalna i przez to najpiękniejsza – dodaje Arkadiusz Marczyk.

Pierwszy mecz „Szarotek” już za kilka godzin. Słuchając wypowiedzi Arka, jestem przekonany, że wieczorem będę miał dobre wiadomości dla kibiców nowotarskiego klubu.

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “III liga grupa 4. NKP Podhale Nowy Targ przed rundą wiosenną. „Piłka jest nieprzewidywalna i przez to najpiękniejsza””

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.