fbpx

B-klasa Warszawa grupa 2. City zwycięskie w derbach Wilanowa

W 10. kolejce rozgrywek 2 grupy warszawskiej B-klasy odbyły się derby Wilanowa. Z rywalizacji zwycięsko wyszedł zespół City, który pokonał 2:0 Szkołę Futbolu Warszawa.

Najkrótszym i najbardziej trafionym komentarzem odnośnie derbowego meczu będzie wiadomość, jaką przesłano mi z klubu City Wilanów: Derby wygrane, lider zdobyty, piąte zwycięstwo z rzędu.

Wczorajszy mecz był pełen emocji! Po bardzo dobrym spotkaniu pokonujemy Szkołę Futbolu Warszawa i wyrywamy im pozycję lidera B-klasy warszawskiej (grupa II). Na boisku był prawdziwy ogień, a do siatki rywali trafiali: Niezawodny — Franek Masny,  Czarny koń — Piotrek Tenczyński – informują przedstawiciele City.

City Wilanów – Szkoła Futbolu Warszawa 2:0 (2:0)

Bramki: 27′ Masny, 36′ Tenczyński

Skład City: Tomek Blicharski (45′ Łukasz Jończyk), Michał Gałyga (60′ Piotr Woźniak), Dawid Skup, Marcin Krucz, Paweł Budnik (89′ Jacek Wójcik), Ajibola Oshikoya (70′ Patryk Strzałkowski), Bartek Milewski, Sebastian Dziewański(82′ Jarek Jankowski),  Michał Leszczyński,  Franek Masny,  Piotrek Tenczyński (60′ Kornel Pioterczak).

Lider rozgrywek, City Wilanów po 10. kolejkach zgromadził na swoim koncie 22 punkty i o jeden wyprzedza ostatnich rywali SF Warszawa. W kolejnym spotkaniu piłkarze lidera zmierza się  z KS Puznówka 1996.

Tabela https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi,31947.html?round=11#

Grzegorz Sawicki

 

 

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.