fbpx

Zabrze. A-klasa Majer. Przerwana zwycięska seria Tempa Paniówki

13. kolejka rozgrywek zabrzańskiej Majer A-klasy przyniosła porażkę Tempa Paniówki. Wszystkie wspaniałe serie niestety kiedyś  muszą się zakończyć. Zespół z Paniówek uległ na własnym boisku Młodości Rudno 2:3.

Meczowy raport wprost z Paniówek.

LKS Tempo Paniówki – Młodość Rudno 2:3 (0:1)

Bramki dla Tempa:

Mateusz Woźnica, asysta Bartłomiej Jóźwik

Paweł Brosz, asysta Oskar Jendrychowski

Skład Tempa: Paweł Konopka – Marcin Herisz,  Grzegorz Konopka (K),  Piotr Karwowski, Daniel Bartoszek, Paweł Gałach, Paweł Brosz, Oskar Jendrychowski, Artur Kuzia, Mateusz Woźnica, Marcin Modrzyński.

Trener: Dawid Dybcio Kierownik: Jakub Pawlik

Zmiany: 32′ Robert Cieśliński za Marcin Modrzyński 55′ Grzegorz Krusiński za Artur Kuzia 55′ Bartłomiej Jóźwik za Daniel Bartoszek Żółte kartki: Paweł Gałach Grzegorz Konopka

Kolejne spotkanie 10.11.2019r. W Paniówkach z zespołem LKS Olimpia Pławniowice. Serdecznie zapraszamy.”

Tempo Paniówki zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów. Strata do Gwiazdy Chudów i Burzy Borowa Wieś wynosi zaledwie trzy „oczka”.

Pasja i moc jest tak wielka w Paniówkach, że Tempo bardzo szybko otrząśnie się z porażki i dalej będzie się liczyć w walce o awans. A wiosna będzie galaktyczna, tak jak futbol w Paniówkach.

Tabela https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi,32203.html#

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.