fbpx

B-klasa Wrocław II. Były zawodnik Sparty Wszemirów oświadczył się swojej partnerce…na środku boiska ( Wideo)

Sparta Wszemirów występująca w drugiej grupie wrocławskiej B-klasy, pokonała w niedzielnym sparingu KS Piotrkowice 5:0. Po zakończeniu spotkania, na środku boiska odbyły się…zaręczyny byłego zawodnika Sparty.

Sparta Wszemirów przygotowująca się do rozgrywek rundy wiosennej, w niedzielne popołudnie spotkała się w meczu sparingowym z KS Piotrkowice. Była to pierwsza gra kontrolna Sparty. Zawodnicy trzeciej drużyny w tabeli wrocławskiej B-klasy (gr.II) zwyciężyli aż 5:0.

Po zakończeniu spotkania doszło do wydarzenia, które z pewnością pozostanie na długo w pamięci osób biorących w nim udział. Były zawodnik Sparty, a obecnie jej wierny kibic Rafał Wolski, na środku boiska oświadczył się swojej partnerce Kasi. Narzeczona Rafała była niezwykle zaskoczona i nie ukrywała wielkiego wzruszenia. Zaręczyny wywołały wielki aplauz wśród zgromadzonych wokół zawodników wszemirowskiego zespołu.

Brawo Rafał za odwagę!!!

Ze swojej strony gratuluję Rafałowi i Kasi oraz życzę wiele radości na dalszym etapie wspólnego życia.

 

 

Sparta Wszemirów – KS Piotrkowice 5:0 (2:0)

Bramki: Kuba Figura 14′, Hubert Miara 36′, 72′, Mateusz Bednarz 64′, Bartek Popielas 86′

 

Zapraszam do obserwowania mediów społecznościowych Sparty Wszemirów.

https://www.facebook.com/Sparta-Wszemir%C3%B3w-485477091502089/

Zdjęcia: Tomasz Półrolniczak/Twitter

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.