Były piłkarz Jagiellonii Białystok zagra w klubie z podlaskiej Klasy A (WIDEO)

Turośnianka Turośń Kościelna poinformowała, że jej zawodnikiem w nadchodzącym sezonie będzie Karol Mackiewicz, były piłkarz ekstraklasowej Jagiellonii Białystok.

Turośnianka już kilkakrotnie pojawiała się na portalu Galaktyczny Futbol. Klub jest znany ze wspaniałych kibiców, oprawy na meczach przypominają te z największych futbolowych aren. Przypomnę, że w mediach społecznościowych pod względem liczby obserwujących zespół z Turośni Kościelnej jest trzecią siłą na Podlasiu po Jagiellonii i Wigrach Suwałki.

Tym razem działacze Turośnianki postanowili pójść śladem klubów z Niższych Lig z innych regionów Polski, które co rusz ogłaszają podpisanie kontraktów z piłkarzami z ekstraklasową przeszłością. Zawodnikiem zespołu z Turośni został Karol Mackiewicz, były gracz białostockiej Jagiellonii.

– Jako pierwszy przed sezonem 2022/2023 do KS Turośnianki dołącza Karol Mackiewicz! Zawodnik z bardzo bogatą przeszłością. Wiele lat występował w drużynie Jagiellonii Białystok w której rozegrał wiele meczów na poziomie Ekstraklasy. Karol pomimo tego, że postanowił skupić się na swoim życiu prywatnym oraz rozwijaniu działalności gospodarczej dał się namówić na wzięcie udziału w projekcie „KS TUROŚNIANKA”. Będzie to dla nas nieoceniona pomoc w aspekcie sportowym jak i mentalnym – poinformował klub z Turośni za pośrednictwem mediów społecznościowych.

https://twitter.com/turosnianka/status/1544569525076639745

29-letni Karol Mackiewicz podczas swojej kariery, oprócz Jagiellonii, reprezentował barwy takich klubów jak Hetman Białystok, Wigry Suwałki, Górnik Łęczna, Ruch Wysokie Mazowieckie oraz Olimpia Zambrów.

Piłkarz ma na koncie 57 występów na poziomie ekstraklasy, w których zdobył dwie bramki i zanotował 11 asyst. Poza tym jego indywidualny bilans to: 54 spotkania w Fortuna 1. Lidze (6 goli, 4 asysty), 15 meczów w 2. Lidze (3 gole), 30 występów w 3. Lidze (3 gole), 10 gier w Fortuna Pucharze Polski (2 gole, asysta) oraz jeden mecz w kwalifikacjach Ligi Europy.

Turośnianka Turośń Kościelna w ubiegłym sezonie zajęła 3. miejsce w rozgrywkach trzeciej grupy podlaskiej Klasy A.

Fot. Turośnianka

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.