„Co słychać u Galaktycznych?” Jastrząb Knyszyn rozpoczyna sezon. Kadra zespołu na nadchodzące rozgrywki

Jastrząb Knyszyn ogłosił kadrę zespołu seniorów na sezon 2021/2022.

Zespół z Knyszyna nowy sezon zainauguruje meczem Okręgowego Pucharu Polski, w którym zmierzy się z Vertą Suwałki. Jastrząb podróż w kierunku europejskich pucharów rozpocznie już 22 sierpnia.

https://twitter.com/JastrzabKnyszyn/status/1428237933581058048

Tydzień po meczu pucharowym zawodnicy Jastrzębia rozpoczną rywalizację w pierwszej grupie podlaskiej Serie A. Knyszyńska drużyna przystępuje do tych rozgrywek z wielkimi nadziejami. Szeroka kadra, co w Niższych Ligach jest niezwykle istotnym elementem, pozwala realnie myśleć o włączeniu się do walki o awans. Jastrząb ogłosił nazwiska 29 zawodników, którzy będą w sezonie 2021/2022 reprezentować barwy klubu.

Zdjęcie

21 z 29 z Knyszyna. 27 z 29 z powiatu Monieckiego. 10 z 29 to młodzieżowcy. Nie jest źle, jak się zapowiadało. Z drużyną trenuje kilku 14-latkow, którzy czekają aż skończą 15lat – informuje klub.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst „PRZEWODNIK ΑυινΙ RUNDY JESIENNEJ SIERPIEŃ KOLEJKA GRAB JANÓWKA (D) PAŻDZIERNIK KOLEJKA VERTA SUWAŁKI (W) 7.KOLEJKA SUDOVIA SZUDZIAŁOWO (D) WISSA WRZESIEŃ JASION JASIONÓWKA (W) KOLEJKA POGRANICZE Κ. BIAŁOSTOCKA (D) KOLEJKA WARMIA II GRAJEWO (W) KOL JKA BIEBRZA GONIĄDZ (D) SZCZUCZYN (W) KORA KORYCIN (D) JKA PROMIEŃ II MOŃKI (W) LISTOPAD KOLEJKA POLONIA RACZKI (D) KURIER BAGMAR GREG RAD”

Pierwszym ligowym przeciwnikiem Galaktycznych Jastrzębi będzie Grab Janówka.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.