Czarni Pałck wciąż bez punktów w sezonie 2020/2021

Trzeci mecz i niestety trzecia porażka Czarnych Pałck w rozgrywkach zielonogórskiej B-klasy. Tym razem lepszy na boisku w Pałcku okazał się zespół Rakovii Raków, a spotkanie zakończyło się porażką gospodarzy 0:2.

W klubie z Pałcka zachodzą duże zmiany przed sezonem, o czym czytelnicy GF mogli dowiedzieć się z publikacji rozmowy z nowym prezesem klubu Sebastianem Stańczakiem. Drużyna przystępowała do rozgrywek z dużymi nadziejami, ale również zdając sobie sprawę, że nie od razu Kraków zbudowano. Pierwsze mecze w zielonogórskiej B-klasie przyniosły trzy porażki z zespołami Liwno Zabór (1:3), Polonia Nowe Kramsko (0:3) oraz we wczorajszym spotkaniu ze wspomnianą Rakovią (0:2).

Mimo tych rezultatów nikt w klubie nie złamuje rąk. Osoby związane z zespołem podtrzymują dobrą atmosferę, o czym świadczą wpisy na klubowym Facebooku.

Jedno jest pewne – w tej rundzie nie będziemy pierwsi w tabeli zielonogórskiej B-klasy.
Dzisiejsza niedziela była piękna, warunki do gry bardzo dobre, boisko przygotowane, wyszliśmy w nowych strojach, które wyglądają świetnie, ale niestety po raz kolejny przegraliśmy. Kolejny mecz w którym bardzo dobrze zagrała nasza obrona, wyróżnić można obrońcę Krzysztofa Dolatę, który rozegrał bardzo dobre spotkanie. Niestety praktycznie nie istniały u nas boki, rzadko byliśmy pod polem karnym przeciwników i to zadecydowało o wyniku. Jak popracujemy nad pomocą i atakiem, to jeszcze zdobędziemy w tej rundzie punkty.
Po meczu odpaliliśmy grilla, pojedliśmy i porozmawialiśmy. To był bardzo przyjemnie spędzony czas, więc na pewno to powtórzymy! Na następnego zapraszamy też wszystkich kibiców, bo przecież gramy dla Was
.

Prezes Stańczak zdaje sobie sprawę, że przed nim wiele pracy, aby zbudować zespół, który w przyszłości powalczy o wyższe cele. Po niedzielnym meczu powiedział Galaktycznemu: Tworzymy w Pałcku wszystko od zera. Musimy budować drużynę i cały czas szukamy wzmocnień.

Czarni Pałck – Rakovia Raków 0:2 (0:1)

Bramki: Mansfeld 42′, Tusień 56′.

Kolejne spotkanie Czarni rozegrają 26 września na wyjeździe. Przeciwnikiem będzie Klon Babimost, który również nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa w obecnym sezonie. Drużyna z Babimostu dwukrotnie zremisowała i poniosła jedną porażkę.

Czarni Pałck współpracują z portalem GF. Klub jest objęty patronatem medialnym.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.