Remis Galakticos Solna. „Takie mecze trzeba wygrywać”

Zespół Galakticos Solna zremisował 3:3 w wyjazdowym spotkaniu z Burzą Godzieszowa. Mecz odbył się w ramach 9. kolejki rozgrywek wrocławskiej okręgówki.

Galaktyczni udawali się na spotkanie z Burzą Godzieszowa z zamiarem zdobycia kompletu punktów. Ta sztuka się nie udała, mimo prowadzenia zespołu z Solnej 3:1, mecz zakończył się podziałem punktów.

Mecz z Burzą dostarczył kibicom wielu emocji. Było to spotkanie z gatunku tych, które musiały się podobać widzom. Pierwsza połowa to była istna wymiana ciosów. W takiej grze lepiej odnalazła się nasza drużyna, która do przerwy prowadziła 3:1. Do tego mieliśmy dwie klarowne sytuacje na zamknięcie meczu, jednak nie udało się ich wykorzystać – powiedział Galaktycznemu Paweł Kukuś.

W drugiej części wydawało się, że kontrolujemy sytuację i drużyna z Godzieszowej nie jest w stanie nam zagrozić. Jednak w ciągu dwóch minut popełniliśmy dwa błędy, które zostały wykorzystane z zimną krwią przez zawodników gospodarzy. Mecz zakończył się wynikiem 3:3. Z perspektywy przebiegu spotkania możemy żałować straty punktów. Takie mecze trzeba wygrywać – podkreślił kierownik drużyny z Solnej.

Galakticos zajmują obecnie 9. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 13. punktów. W następnej kolejce drużyna z Solnej zmierzy się z Orłem Pawłowice. Rywale znajdują się na 6. pozycji, mając o dwa punkty więcej od Galakticos.

Burza Godzieszowa – Galakticos Solna 3:3 (1:3)

Bramki: Baś 30′, Mróz 67′, Małecki 68′ – Mrowiec 5′, Błaszczyk 13′, 44′

Galakticos Solna współpracuje z portalem GF. Klub jest objęty patronatem medialnym.