Fabrizio Romano o przyszłości Lewandowskiego. „Jest duże zainteresowanie klubów z Arabii Saudyjskiej”

Czy latem przyszłego roku Robert Lewandowski pożegna się z Barceloną? Do tej kwestii odniósł się Fabrizio Romano, który gościł w Mediolanie Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl.

W bieżącym sezonie polski napastnik strzelił w 21 meczach tylko dziewięć goli i tym samym coraz głośniej zaczęło się mówić o jego odejściu latem przyszłego roku. Czy będą to ostatnie miesiące Polaka w Barcelonie? To pytanie otrzymał Fabrizio Romano, który gościł Tomasza Włodarczyka, dziennikarza Meczyki.pl, w swoim domu w Mediolanie.

– Na pewno jest duże zainteresowanie klubów z Arabii Saudyjskiej, które były gotowe ściągnąć go latem. I jestem pewien, że ponownie będzie próba sprowadzenia takich piłkarzy jak Lewandowski, De Bruyne czy Salah – powiedział.

– Na pewno będą zapytania o Lewandowskiego, bo stosunki klubów z jego agentem zawsze były bardzo dobre. Jestem pewny, że kluby będą próbować go sprowadzić – dodał.

– Wielu jednak zapomina, że Lewandowski gra w każdym meczu. Potrzebuje zmiennika i teraz będzie miał go w osobie Vitora Roque. Myślę, że Brazylijczyk pomoże mu wrócić do dobrej formy. Polak trochę odpocznie w niektórych momentach i poczuje konkurencję młodszego kolegi – podkreślił.

– Myślę, że druga połowa sezonu będzie dla niego znacznie lepsza. Uważam, że ma szansę, by pozostać jeszcze przez przynajmniej jeden sezon w Barcelonie – zakończył Fabrizio Romano.

Lewandowski rozegrał dotychczas 67 meczów dla Barcelony. Strzelił w nich 42 gole i zanotował 13 asyst.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.