Tragiczne wieści. Zmarł 41-letni trener zespołu klasy okręgowej

Nie żyje Łukasz Pokora. 41-latek był trenerem występującego w mazowieckiej Klasie Okręgowej zespołu Kurpika Kadzidło. Do zgonu doszło najprawdopodobniej w poniedziałek 25 grudnia.

Najnowsze informacje w tej sprawie podał w środę „Przegląd Sportowy”. „Była to śmierć nagła. Znajomi trenera mówią, że miał po świętach iść normalnie do pracy i nie skarżył się na stan zdrowia. Jak się dowiedzieliśmy, Łukasz Pokora gorzej się poczuł w święta i został przewieziony do szpitala. Na miejscu lekarze nie byli w stanie mu pomóc. Przyczyną śmierci był zator płucny” – wyjaśniono.

Nieco wcześniej fatalne wieści przekazał jego klub.

„Dzisiejszego poranka nadeszła do nas bardzo smutna informacja… W wieku 41 lat zmarł wieloletni działacz, piłkarz i dotychczasowy trener klubu Kurpik Kadzidło, Łukasz Pokora. Cała społeczność klubu, zarząd, piłkarze, kibice i sympatycy, składa wyrazy współczucia i szczere kondolencje Rodzinie oraz Najbliższym Łukasza…” – napisano na profilu.

„Znakomity piłkarz Kurpika Kadzidło, wieloletni trener, człowiek uczciwy, rzetelny, pracowity. Pozostawał uosobieniem spokoju, szczerej pasji, elegancko cieszył się z sukcesów, elegancko przyjmował porażki. Bez reszty zakochany w futbolu. Mocno i trwale wpisany w kadzidlański pejzaż. Współtwórca lokalnych, sportowych sukcesów. Szczerze zatroskany o los drużyny i swoich piłkarzy. Pozostawił po sobie dobrą pamięć i wielu ukształtowanych sportowo wychowanków” – oznajmił wójt gminy Dariusz Łukaszewski.

„Śmierć Łukasza jest dla nas ogromną stratą i ogromnym bólem. Bliskim Zmarłego kłaniamy się nisko, dołączamy wyrazy współczucia” – dodał.

Pogrzeb zmarłego odbędzie się w czwartek 28 grudnia o godzinie 8:00 w kościele w Kadzidle.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.