Fabrizio Romano nie ma wątpliwości. To koniec Zielińskiego w Napoli

Słynny włoski dziennikarz Fabrizio Romano był gościem w specjalnym programie portalu Meczyki.pl. Jednym z tematów była przyszłość Piotra Zielińskiego.

Kontrakt Piotra Zielińskiego z SSC Napoli wygasa 30 czerwca 2024 roku. Z ostatnich doniesień medialnych wynika, że najbliżej podpisania umowy z piłkarzem jest Inter Mediolan.

Na temat odejścia Zielińskiego z Napoli wypowiedział się słynny Fabrizio Romano. W ostatnim czasie „króla transferowych newsów” odwiedził Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, który zapytał go o sytuację klubową Piotra Zielińskiego.

– Myślę, że to koniec cyklu w Napoli – nie tylko dla Zielińskiego, ale również dla wielu zawodników. Napoli wciąż będzie próbowało przedłużyć z nim kontrakt, bo jest kluczowym piłkarzem, ale uważam, że istnieje realna szansa, że odejdzie jako wolny zawodnik. Nie sądzę, by był dla Juventusu priorytetem, ani „Stara Dama” była dla niego celem numerem jeden – powiedział dziennikarz.

– W przypadku Interu istnieje zainteresowanie i myślę, że Zieliński mógłby być doskonałym zawodnikiem dla ich stylu gry trójką w środku pola, która jest bardzo aktywna zarówno w obronie, jak i w ataku. Mógłby pasować tam idealnie. Zobaczymy, czy ruszą po niego też inne kluby, jak np. zespoły z Premier League. W 2024 roku nie będzie łatwo znaleźć dostępnego za darmo piłkarza z takiego poziomu – dodał Fabrizio Romano.

Piotr Zieliński przeniósł się do SSC Napoli w 2016 roku, odchodząc z Udinese za 16 mln euro. W obecnym sezonie pomocnik rozegrał łącznie 22 spotkania, w których strzelił trzy gole i zanotował tyle samo asyst. Drużyna prowadzona przez Waltera Mazzarriego z 27. punktami na koncie zajmuje dopiero 7. miejsce w tabeli Serie A, natomiast Inter, do którego może trafić Zieliński, jest liderem.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.