Flashscore bije rekord wyświetleń. Miliardy odsłon w jednym miesiącu

Aplikacje i strony do śledzenia wyników na żywo cieszą coraz większą popularnością wśród fanów sportu. Teraz kolejny rekord wyświetleń pobił Flashscore, światowy lider w tej dziedzinie. W październiku aplikacja i strona Flashscore osiągnęły imponującą liczbę ponad 26,4 miliarda odsłon na całym świecie, co stanowi najlepszy wynik do tej pory. Co ciekawe, w tym czasie aż 70% użytkowników szukało informacji o piłce nożnej.

Więcej odwiedzających niż kiedykolwiek

Październik był niezwykle udanym miesiącem dla Flashscore. Liczba odsłon strony i aplikacji na całym świecie osiągnęła 26,4 miliarda, bijąc tym samym poprzedni rekord. Flashscore.pl miał w tym swój niemały udział, z ponad 830 milionami odsłon (aplikacji i stron internetowych), co stanowi 5 miejsce wśród innych rynków. Niezmiennie Flashscore cieszy się największą popularnością w Brazylii (2.7 miliardów odsłon), rośnie także zainteresowanie we Włoszech (1,6 miliarda odsłon) oraz w Francji (1,1 miliarda odsłon).

Użytkownicy poszukiwali informacji i statystyk z wielu różnych dziedzin. W pierwszej trójce uplasował się tenis i hokej na trawie, jednak niezmiennie największym zainteresowaniem cieszy się piłka nożna. Spośród 26,4 miliarda wyświetleń, ponad 14 miliardów dotyczyło właśnie piłki nożnej.

Nowości dla wszystkich użytkowników

Odpowiadając na rosnące potrzeby użytkowników Flashscore dodał kilka nowych funkcji, dzięki którym prezentowane dane są jeszcze bardziej kompletne. Przykładem są profile zawodników, które zostały wzbogacone o informacje o wartości rynkowej graczy, historii transferów i kosztów. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie za pomocą kilku kliknięć.

Łatwe do znalezienia są również oceny zawodników. Na profilach graczy, oprócz wyniku osiągniętego w meczach, można teraz znaleźć także średnią ocenę wystąpień w danym sezonie. Dostępny jest również średni wynik drużyn, co pozwala jeszcze lepiej przeanalizować i ocenić szanse w rozgrywkach.

Wreszcie, profile drużyn również otrzymały aktualizację. Odwiedzając stronę drużyny, można teraz znaleźć szczegółowe informacje dotyczące głównego stadionu drużyny, w tym nawet jego pojemności. Ta aktualizacja dotyczy nie tylko piłki nożnej, ale jest dostępna m.in. dla drużyn koszykarskich.

Użytkownicy aplikacji nie pozostają w tyle

Wszystkie nowości są już dostępne na stronie Flashscore. W nadchodzących miesiącach funkcje te pojawią się również w aplikacji mobilnej, począwszy od informacji o transferach. Gdzie można znaleźć te informacje? Wystarczy przejść do swojego ulubionego zawodnika, kliknąć Transfery i już może sprawdzić wartość jego transferu.

Wkrótce dostępne będą także dane dotyczące drużyn. W przypadku niektórych lig, takich jak brytyjska Premier League i Serie A, można już przeglądać zestawienie transferów. W ten sposób użytkownicy mogą sprawdzić, ile pieniędzy drużyna otrzymała i wydała w okresie transferowym. To bardzo przydatna funkcja do analizowania danych w nadchodzących rozgrywkach.

Aby nie przegapić żadnych wiadomości transferowych i wszystkich innych ważnych aktualizacji w nadchodzącym okresie, Flashscore dodał powiadomienie Top News. Są one dostępne po zaktualizowaniu aplikacji w postaci od jednego do trzech powiadomień Top News każdego dnia. Użytkownicy sami mogą zdecydować, czy chcą przeczytać cały artykuł, zobaczyć tylko nagłówek, czy może wyłączyć wszystkie powiadomienia.

O Flashscore:

Sieć Flashscore została założona w roku 2006 roku przez Livesport, czeską firmę technologiczną. Jest światowym liderem w dziedzinie wyników na żywo, statystyk i dostarczaniu innych aktualności w obrębie niemal 40 dyscyplin sportowych. Obecnie, Flashscore zapewnia swoim użytkownikom dostęp do ponad 6200 rozgrywek sportowych z całego świata, jednocześnie każdego roku prezentując wszystkie ważne momenty z ponad 700 000 wydarzeń sportowych. Polska witryna internetowa i aplikacja mobilna są odwiedzane przez ponad 3 miliony użytkowników miesięcznie, z czego ponad 2 miliony fanów sportu pobrało aplikację na swoje urządzenia mobilne.

Biuro Prasowe Flashscore

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.