To dlatego kluczowy gracz Jagiellonii został odsunięty przez Adriana Siemieńca

Adrian Dieguez, obrońca Jagiellonii Białystok, kilka dni temu został odsunięty od zespołu przez Adriana Siemieńca. Na temat powodów tej decyzji krążą już legendy. Prawdziwy powód podał dziś Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.

Hiszpański środkowy obrońca trafił do „Dumy Podlasia” latem tego roku i szybko wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie. Zagrał w piętnastu ligowych spotkaniach będąc jednym z najlepszych graczy Jagiellonii. W ostatnim meczu z Piastem Gliwice Dieguez nie znalazł się w meczowej kadrze. Taką decyzję podjął Adrian Siemieniec.

Natychmiast zaczęto snuć domysły, spekulować, mówić o niesportowym trybie życia Hiszpana. Czołowe media piłkarskie w Polsce miały pożywkę. Jak się okazuje powodem odsunięcia Diegueza od zespołu było jego nieodpowiednie podejście do treningów.

– Stoper potrafił też zachować się niesportowo – między innymi bardzo ostro wchodził wślizgami w nogi kolegów z drużyny, co mogło doprowadzić do kontuzji. To nie spodobało się Siemieńcowi i innym piłkarzom – poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyków.

– Dieguez przeprosił jednak za swoje zachowanie i zobowiązał się do zapłaty kary pieniężnej. Według naszych informacji powinien wrócić do kadry Jagi już na najbliższy mecz z Wartą Poznań – dodał czołowy polski newsman.

Jaga aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy.

Źródło: Tomasz Włodarczyk/Meczyki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.