Freestyler z Jaworzna wszedł na Morskie Oko, żonglując piłką (WIDEO)

Dawid Ziomek, freestyler z Jaworzna wszedł na Morskie Oko, jednocześnie żonglując piłką, która nie spadła mu z nogi ani razu. Zrobił to w szczytnym celu, aby pomóc chorej córeczce swojego kolegi.

Dawid Ziomek ma na koncie już wiele sukcesów. Freestyler z Jaworzna jest znany ze swoich umiejętności żonglowania futbolówką nie tylko w Polsce. Swoje show prezentował prezentował już w 17 krajach. Jest również popularny w mediach społecznościowych. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad 13,5 tys. ludzi.

Dawid postanowił wejść na Morskie Oko podbijając piłkę. Zrobił to w szczytnym celu. Podczas jego wyczynu była prowadzona zbiórka na pomoc chorej na białaczkę Jowitce, córce kolegi freestylera.

– W ostatnim roku za dużo się nie działo. Nie mogłem występować i brać udziału w turniejach. Szukam wyzwań i zimą wpadłem na pomysł, żeby zrobić pierwsze w historii wejście na Morskie Oko, żonglując przy tym piłką – ujawnił freestyler z Jaworzna w rozmowie z portalem twojezaglebie.pl.

Wejście Dawida Ziomka na Morskie Oko odbyło się w obecności kamer. Przez całą trasę towarzyszył mu „Tygodnik Podhalański”. Podczas dwugodzinnego marszu naszemu bohaterowi ani razu piłka nie spadła z nogi. Jest on pierwszą osobą w historii, która dokonała takiego wyczynu.


Źródło: Tygodnik Podhalański, twojezaglebie.pl

Czytaj też:

Foto: screen z Youtube/Tygodnik Podhalański 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.