Galakticos Solna bez punktów w ostatnim meczu na własnym boisku. „Drużyna zagrała bardzo słabo, bez walki i serca”

Zespół Galakticos Solna uległ 0:2 na własnym boisku Zachodowi Sobótka. Paweł Kukuś, kierownik Galaktycznych, nie krył rozżalenia po zakończeniu spotkania.

Zespół z Solnej po trzech spotkaniach bez porażki, przystępował do meczu z Zachodem z zamiarem zdobycia kolejnych trzech „oczek”. Zwycięstwo w meczu z drużyną z Sobótki przybliżało Galaktycznych do zajęcia piątej lokaty po rundzie jesiennej w rozgrywkach wrocławskiej okręgówki. Tej szansy jednak gracze z Solnej nie wykorzystali.

Rozegraliśmy przedostatni mecz przed przerwą zimową z dobrze nam znaną drużyną z Zachodu. Weszliśmy bardzo źle w tom spotkanie i już na samym początku straciliśmy bramkę. Trzeba przyznać, że drużyna z Sobótki zagrała świetne zawody i ostatecznie wygrała 2:0 – mówi Galaktycznemu Paweł Kukuś.

Nasza drużyna zagrała bardzo słabo, bez walki i serca, dopiero w drugiej połowie po zmianach próbowaliśmy jeszcze powalczyć. Jednak tego dnia zespół Zachodu zagrał bardzo mądrze i zasłużenie wygrywał. Nam pozostaje już za tydzień rozegrać ostatni mecz w rundzie jesiennej z drużyną Wiwy Goszcz na wyjeździe i powalczyć o trzy punkty – dodaje kierownik Galakticos Solna.

Galakticos Solna – Zachód Sobótka 0:2 (0:2)

Bramki: Kret 9′, Michułka 44′

Galakticos Solna po rozegraniu 17 spotkań zajmuje szóste miejsce w tabeli wrocławskiej klasy okręgowej z dorobkiem 29. punktów.