Galakticos Solna. Zwycięstwo w historycznym spotkaniu

Zawodnicy Galakticos Solna (patronat medialny GF) odnieśli zwycięstwo w swoim debiutanckim występie w rozgrywkach wrocławskiej klasy okręgowej. Galaktyczni pokonali 2:1 zespół KS Żórawina.

Jak relacjonuje Paweł Kukuś, zespół z Solnej posiadał inicjatywę w tym spotkaniu. Galakticos byli częściej w posiadaniu piłki, a drużyna gości próbowała długimi podaniami uruchamiać swoich napastników. Po jednej z takich akcji KS Żórawina objął prowadzenie w 28. minucie gry. Gospodarze szybko wzięli się na odrabianie strat i już w 34. minucie wyrównał Kamil Frukacz.

Od początku drugiej połowy Galaktyczni byli stroną przeważającą. Przyniosło to efekt w 54. minucie, kiedy po asyście Piotra Mrowca, gola strzelił Wojciech Ciołek. Wynik 2:1 utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego i Galakticos mogli cieszyć się ze zdobycia historycznych punktów na poziomie klasy okręgowej.

Galakticos Solna – KS Żórawina 2:1 (1:1)

Bramki Galakticos: 34′ Frukacz, 54′ Ciołek

Bramka Żórawina: 28′ Chojnacki

Jedna odpowiedź do “Galakticos Solna. Zwycięstwo w historycznym spotkaniu”