fbpx

Grzegorz Pietrzak, prezes OZPN Konin: Wyzwaniem jest rozpoczęcie rozgrywek w sierpniu

Pomysły, warianty, opcje piłkarskiej centrali co do dalszej części sezonu w niższych ligach. To wszystko znamy. Czas wysłuchać opinii osób, które działają w klubach na niższych szczeblach rozgrywek. Ludzi, którym dobro „małej piłki”, leży bardzo na sercu. Dyskusja zatacza coraz szersze kręgi.

Publikowałem już wypowiedzi osób działających w klubach z niższych lig. Głos zabrali również redaktorzy Hattrick TV, zajmujący się niszowym futbolem. Czas na stanowisko działaczy ze związków czy to wojewódzkich, czy okręgowych. Niestety, trudno jest w tym przypadku o namówienie do wygłoszenia swojej opinii publicznie.

Pan Grzegorz Pietrzak, prezes OZPN Konin, jest do tej pory pierwszym, który zgodził się udzielić wypowiedzi. Krótkiej, ale jasno określającej stanowisko. Zapraszam.

 

Grzegorz Pietrzak

 

Uważam, że optymalne rozwiazanie to takie, które daje utrzymanie wszystkim zespołom i powoduje poszerzenie wszystkich lig w kolejnym sezonie. Mało realne jest to, aby obecny sezon był dokończony. Ciężko jest mi wyobrazić sobie zawodnikow biegających w maseczkach po boiskach. Wyzwaniem jest rozpoczęcie rozgrywek w sierpniu. Dziś głód piłki jest tak duży, że wszyscy chcielibyśmy, aby jak najszybciej wrócić na boisk. Tym bardziej, że piłkę w regionie tworzą pasjonaci.

Drużyny w regionie konińskim w tym czasie pracują nad udoskonaleniem bazy sportowej i boisk. Wilki Wilczyn- praca nad murawą, nowe boxy dla zawodnikow rezerwowych. GKS Osiek Wielki – nawodnienie boiska. Orzeł Grzegorzew- remonty szatni.

******

Dziękuję panu Grzegorzowi za wypowiedź.

Zachęcam kolejne osoby do wyrażenia swojej opinii. Wszystkie mile widziane i każda, nawet najbardziej kontrowersyjna, zostanie opublikowana.

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.