fbpx

LKS Niedźwiedź. Tomasz Kawa: Futbol to przede wszystkim dobra zabawa, dlatego też wszelkie decyzje muszą być odpowiednio przemyślane

Pomysły, warianty, opcje piłkarskiej centrali co do dalszej części sezonu w niższych ligach. To wszystko znamy. Czas wysłuchać opinii osób, które działają w klubach na niższych szczeblach rozgrywek. Ludzi, którym dobro „małej piłki”, leży bardzo na sercu. Dyskusja zatacza coraz szersze kręgi.

Kolejnym rozmówcą Galaktycznego jest Tomasz Kawa z popularnego klubu LKS Niedźwiedź. Tomek w swojej wypowiedzi podkreślił, aby nie zapominać, że futbol ma być zabawą. Zapraszam.

 

Tomasz Kawa

Nie przypominam sobie, aby w naszym klubie czuć było taki głód gry jak w tym momencie. Z drugiej jednak strony mamy świadomość istniejącego zagrożenia, dlatego też, naszym zdaniem obecny sezon można spokojnie zakończyć i za jakiś czas powoli przygotowywać się do nowego. Lepsze to niż granie dwa razy w tygodniu przez dwa miesiące.

Na tym poziomie taka intensywność mogłaby spowodować sporo urazów, jak również zwyczajnie po miesiącu takiego grania, wszyscy mieliby już dość. Pamiętajmy, że piłka nożna to przede wszystkim dobra zabawa, dlatego też wszelkie decyzje muszą być odpowiednio przemyślane.

******

Krótkie, ale treściwie. Dziekuję Tomkowi.

Zachęcam kolejne osoby do wyrażenia swojej opinii. Wszystkie mile widziane i każda, nawet najbardziej kontrowersyjna, zostanie opublikowana.

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.