Hattrick TV: Co z niższymi ligami?

W sobotę na antenie Hattrick TV odbyła się audycja, podczas której dyskutowano na temat obecnej sytuacji dotyczącej ewentualnego zakończenia sezonu w niższych ligach oraz o ich przyszłości.

Hattrick TV zajmuje się tematyką niższych klas rozgrywkowych, przede wszystkim z Łódzkiego ZPN. Panowie Krzysztof Kowal i Marcin Kucharski promują niższe ligi, sa częstymi gośćmi na meczach, przeprowadzają transmisje, zamieszczają wywiady. Obaj sa totalnie zakręceni na punkcie „małej piłki”.

Podczas pandemii koronawirusa głównym tematem, jeśli chodzi o futbol jest kwestia zakończenia sezonu. Znalezienie wariantu, który będzie w miarę sprawiedliwy, stało się tematem dyskusji, w której jednak głos przedstawicieli środowiska niższych lig jest prawie w ogóle nie uwzględniany.

Hattrick TV w sobotę przeprowadził audycję live, w której można było wypowiedzieć się odnośnie obecnej, trudnej dla wszystkich sytuacji. Ilość komentarzy świadczy o tym, że osoby (często z pierwszych stron gazet) bardzo się mylą twierdząc, że niższe ligi nikogo nie interesują.

Zapraszam do obejrzenia i wysłuchania audycji. Galaktyczny też wtrącił swoje trzy grosze podczas połączenia telefonicznego. Marcin i Krzysztof pracują nad technicznymi detalami swoich programów, więc czasem podczas programu szwankowała jakość odbioru audio.

 

 

Zapraszam do odwiedzania strony Hattrick TV na facebooku oraz do subskrybowania kanału na You Tube:
http://facebook.com/tvhattrick

https://www.youtube.com/channel/UCJtj9MERvsu-NxiufzVuKIg

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.