Ofensywa transferowa LZS Krynki. Rafał Dołęgowski i Grzegorz Pieczywek dołączyli do zespołu

LZS Krynki dokonał w ostatnich dniach solidnych, jak na podlaskie realia, wzmocnień kadry. Do zespołu dołączyli bramkarz Rafał Dołęgowski oraz Grzegorz Pieczywek.

Obaj wymienieni zawodnicy trafili do Krynek z Narwi Choroszcz.

Grzegorz Pieczywek w klubie z Choroszczy pełnił funkcję trenera pierwszej drużyny, opiekował się również z grupami młodzieżowymi. Grzegorz postanowił wesprzeć swoim doświadczeniem zespół z Krynek. Z pewnością będzie wielkim wzmocnieniem linii pomocy podlaskiej drużyny. Pieczyw” przeszedł do LZS-u na zasadzie transferu definitywnego. Należy dodać, że w dalszym ciągu będzie pracował jako opiekun młodzieży w Narwi Choroszcz.

20-letni Rafał Dołęgowski jest wychowankiem Piasta Białystok. Golkiper występował również w juniorskich drużynach Jagiellonii. Jego karierę zahamowała kilka lat temu poważna kontuzja. Po powrocie na boisko, Rafał związał się z Narwią Choroszcz. Oprócz występów w pierwszym zespole, pracował również, podobnie jak Grzegorz Pieczywek, z piłkarskim narybkiem. 20-latek jest bardzo zajętym człowiekiem, występy na zielonej murawie i szkolenie futbolowych adeptów, godzi z „normalną” pracą zawodową.

Czy to już koniec transferowych wieści z Krynek? Znając działaczy tamtejszego klubu można spodziewać się kolejnej bomby przed rozpoczęciem rozgrywek podlaskiej klasy okręgowej.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

2 odpowiedzi na “Ofensywa transferowa LZS Krynki. Rafał Dołęgowski i Grzegorz Pieczywek dołączyli do zespołu”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.