IV liga mazowiecka grupa południowa. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” wziąłem pod lupę zespoły z grupy południowej IV ligi mazowieckiej. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

W IV lidze mazowieckiej (gr. południowa) w rankingu najbardziej lubianych profili facebookowych dwie pierwsze lokaty zajęły zespoły z dolnej części tabeli rozgrywek. Są nimi Proch Pionki i Żyrardowianka Żyrardów. Podium uzupełnił Oskar Przysucha.

Zwycięzcą zestawienia okazał się klub z Pionek. Fanpage Prochu polubiło aż 4349 osób. Drugą lokatę zajęła Żyrardowianka, która może pochwalić się 3425 „lajkami”. Trzecie miejsce wywalczył Oskar Przysucha mając zaledwie o o 14 polubień mniej.

Czołowe zespoły ligi jak MKS Piaseczno czy Błonianka Błonie uplasowały się odpowiednio na ósmym i piątym miejscu.

Należy dodać, że tylko jeden klub posiada profil „polubiony” przez mniej niż 1000 sympatyków.

Pod uwagę nie brałem, zgodnie z przyjęto regułą, rezerw oraz profili od dłuższego czasu nieaktywnych.

 

Ranking popularności klubów z IV ligi mazowieckiej – grupa południowa pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 01.03.2020.

[ninja_tables id=”2605″]

 

 

Zapraszam do zabawy w Galaktycznego Typera, w którym będzie można typować mecze niższych lig. Pojawią się w nim również spotkania Huraganu Bodzanów. Typer jest darmowy, zero kosztów rejestracji, zabawa przednia. Więcej informacji tutaj.

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.