fbpx

B-klasa Płock. Huragan Bodzanów wygrywa w sparingu. Debiut 15-latka

Huragan Bodzanów wygrał 3:1 wyjazdowy sparing z Astrą Zduny. 

Rywal bodzanowskiego zespołu występuje w skierniewickiej A-klasie. Po rundzie jesiennej Astra Zduny zajmuje czwartą lokatę w tabeli tych rozgrywek. Przed meczem szkoleniowec Huraganu postawił swoim zawodnikom zadanie zmazania złego wrażenia z poprzedniego meczu sparingowego. Gracze z Bodzanowa postawili twarde warunki gry przeciwnikowi występującemu na wyższym szczeblu rozgrywek. Na przerwę drużyny schodziły przy rezultacie 2:0 dla drużyny przyjezdnej.

Huragan nie odstępował rywalom, grał jak równy z równym i stwarzał dużo sytuacji podbramkowych. Astra wyglądała lepiej fizycznie, próbowała kreować grę, a bodzanowski zespół początkowo ograniczał się do kontrataków – powiedział o pierwszej odsłonie spotkania, kierownik Huraganu Krzysztof Staniszewski.

Po zmianie stron zaatakował zespół Astry, a bodzanowska drużyna nastawiła się na grę z kontry, dochodząc do kilku dogodnych sytuacji. To jednak gospodarze zdobyli bramkę w 65. minucie gry. Na więcej ich jednak nie było stać w tym spotkaniu, a Huragan podwyższył rozmiary zwycięstwa. Wynik na 3:1 ustalił Maciej Chmura.

Szkoleniowiec Huraganu Bodzanów w niedzielnym spotkaniu dał szansę występu 15-letniemu Patrykowi Grabowskiemu.

 

 

 

 

Astra Zduny – Huragan Bodzanów 1:3 (0:2)

Bramki Huragan: Dawid Golis 11′ z rzutu karnego, Konrad Kuciński 32′, Maciej Chmura 90′

Gol dla Astry padł w 65. minucie spotkania.

Skład Huragan: Daniel Teka – Tomasz Łątka, Michał Zuchora, Dawid Golis, Gabriel Łątka – Maciej Chmura, Sławomir Raczyński, Radosław Bąbałą, Radosław Staszewski , Kamil Dudek – Krzysztof Zuchora.

Zagrali również: Konrad Kusiński, Krystian Dzierzba, Jakub Pawlikowski, Sebastian Pesta, Patryk Grabowski.

 

Dziękuję Michałowi Zuchorze i Krzysztofowi Staniszewskiemu za przekazanie informacji.

Zapraszam do zabawy w Galaktycznego Typera, w którym będzie można typować mecze niższych lig. Pojawią się w nim również spotkania Huraganu Bodzanów. Typer jest darmowy, zero kosztów rejestracji, zabawa przednia. Więcej informacji tutaj.

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “B-klasa Płock. Huragan Bodzanów wygrywa w sparingu. Debiut 15-latka”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.