IV liga świętokrzyska. Ranking popularności klubów

W kolejnym odcinku cyklu „Ranking popularności klubów” sprawdziłem profile zespołów występujących w świętokrzyskiej IV ligi. Tych z kibiców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

Muszę przyznać, że po raz pierwszy przy sprawdzaniu facebookowych profili (opublikowałem już klikadziesiąt zestawień) podczas tworzenia rankingów popularności, przy kilku klubach miałem problemy. Fanpage nie są prowadzone na bieżąco lub jest ich założonych po kilka przez jeden zespół. Pod uwagę wziąłem więc w te w miarę aktualne.

Cztery czołowe zespoły rankingu mają ponad 2 tysiące polubień swoich profili. Są to Łysica Bodzentyn, Pogoń 1945 Staszów, Granat Skarżysko-Kamienna oraz Star Starachowice.

Ten ostatni klub został zdecydowanym zwycięzcą rankingu popularności w IV lidze świętokrzyskiej. Fanpage zespołu ze Starachowic „lubi” 4364 sympatyków. Drugą lokatę zajął Granat Skarżysko-Kamienna, a na trzecim miejscu uplasowała się Pogoń 1945 Staszów. Po więcej szczegółow zapraszam do tabeli.

Ranking popularności klubów występujących w IV lidze świętokrzyskiej, pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 04.03.2020.

[ninja_tables id=”2633″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “IV liga świętokrzyska. Ranking popularności klubów”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.