Jakub Kosecki został zawodnikiem drugoligowca (WIDEO)

Jakub Kosecki od kilku tygodni trenował z Motorem Lublin, teraz oficjalnie podpisał kontrakt. Były zawodnik Legii Warszawa podczas rundy wiosennej będzie biegał po boiskach eWinner 2 ligi.

Umowa Koseckiego z Motorem obowiązuje do końca obecnego sezonu z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

– Sam fakt, że tacy zawodnicy rozważają dołączenie do Motoru, świadczy o tym, że klub się rozwija i zmierza we właściwym kierunku. Nie ulega wątpliwości, że to duże nazwisko i wzmocnienie zespołu. Kuba to bardzo doświadczony piłkarz, który ostatnie lata spędził w trudnej i wymagającej lidze tureckiej, a wcześniej udowodnił swoją wartość na ekstraklasowych boiskach. Liczę na to, że będzie wsparciem dla młodszych kolegów w szatni – powiedział dla strony klubowej Marek Saganowski, trener lublinian, a w przeszłości kolega klubowy “Kosy”.

Jakub Kosecki jest dobrze znany kibicom piłki nożnej w naszym kraju. Na swoim koncie ma dwa mistrzostwa i Puchary Polski oraz pięć występów w reprezentacji. Był zawodnikiem takich rodzimych klubów jak: Legia Warszawa, ŁKS Łódź, Lechia Gdańsk czy Śląsk Wrocław, notując łącznie 110 meczów na poziomie PKO Ekstraklasy. Występował również w niemieckim SV Sandhausen oraz tureckim Adana Demirspor Kulübü. Jego ostatnim pracodawcą była natomiast Cracovia, której barw bronił w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu.

Źródło: Motor Lublin

***

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.